Bölüm Sorumlusu Seçimleri

Bölüm sorumluları kimler olsun

• Kullanılan toplam oy
    168
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama yönetimin işine gelmedi çünki işi demokratik gösterip kendi istediklerini sorumlu yapacaklar direk yapsalardı daha fazla tepki alacaklardı zaten ne diyorlar yine biz belirliyeceğiz sorumluyu siz istediğiniz kadar oy kullanın yine bizim dediğimiz olur diyorlar

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 tane olsun bölümleri paylaşsınlar ne o ya her bölüme 11 kişi gerek yok devlet dairesini geçti her 1 işe 2 memur

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
son söz ve karar başkanındır yani yeliz ablanın biz burda ne söylersek söyelyim son noktayı o koyacaktır ve en doğru kararıda o verecektir o yüzden bu konuyu iptal edin yada adınızı silin demeyin boş yere hem o sizin görüşünüzdür saygı duyarız ama ben öyle düşünmüorum ayrıca burda kavga etmiorz sadece karşılıklı görüş bildiroruz ve buda bir oylamada olması gereken bişey.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse boş yere kendimizi yıpratıyoruz yönetim kim derse o olacak zaten isimler belli arkadaşlar

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son söz ve karar başkanındır yani yeliz ablanın biz burda ne söylersek söyelyim son noktayı o koyacaktır ve en doğru kararıda o verecektir o yüzden bu konuyu iptal edin yada adınızı silin demeyin boş yere hem o sizin görüşünüzdür saygı duyarız ama ben öyle düşünmüorum ayrıca burda kavga etmiorz sadece karşılıklı görüş bildiroruz ve buda bir oylamada olması gereken bişey.
Yezocan başkan doğru kararı nasıl verecek inşallah bu anket gibi DOĞRU bir karar vermez

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama yönetimin işine gelmedi çünki işi demokratik gösterip kendi istediklerini sorumlu yapacaklar direk yapsalardı daha fazla tepki alacaklardı zaten ne diyorlar yine biz belirliyeceğiz sorumluyu siz istediğiniz kadar oy kullanın yine bizim dediğimiz olur diyorlar

:alkis: :alkis: aynen böyle.... hatta ben buraya liste bile çıkartırım.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
bencede bir bitsin bakalım şu anket ;) ayrıca daha fazla sormayın gökalple kavga etmedim hala çok severem onu :D:D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oylama ve seçilme.

Arkadaşlar. bu yazdıklarımın bi çok aday olan arkadaşında düşüncelerini yansıttığını düşünüyorum

Burda ki amaç oylamada çoğunluğun kimleri moderatör olarak görmek istemesiyle alakalı. eğerki bu oylamanın sonucuyla zıtlaşan bi seçim olursa bundan ne adaylar nede oykullanan üyeler memnun olur. Zaten kanayan bi yarayı iyice kanatmış oluruz benim şahsi düşüncemdir bu eğer bu yüksek oy alan arkadaşlarımız hak ettiklerini bulamassa zaten onlarda tavırlarını koyacaklardır... iyi forumlar herkese bana oy verin bide :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...