Bölüm Sorumlusu Seçimleri

Bölüm sorumluları kimler olsun

• Kullanılan toplam oy
    168
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
benceda gökalp haklısın :good: burdaki birkaç arkadaş istiyor die konu kapanamaz en yüksek oyuda ben aldım ve mod. olmakta hakkım die düşünüorum tabiki benden sonra gökalp var vs onlarında olması gerek bu bir oylama ve hak ettik :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
abi şimdi bölüm sorumlusu olmasın diyorsun, kendin neden ankete katıldın?
yapmayın gözünüzü seveyim. Orda mod olmayı hak eden üyeler var.. Bırakın olsunlar. Her bölüme, o bölüm hakkında bilgisi olan bir mod lazım. İşte şu anda yapılan en iyisi bence

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gençler şimdi bu mod olma olayı bıraz kafanızı karıstırdı sanırım sız mod olunca ne olacak onu bır ortaya koymak lazım forumda 40 yasında benım daha 3.5 senem var ben gencım :D bır buyugunuz bır yorum yapsa ben bunu denetleyecegım,begenmedım,kıtlerım gerekırse uyarırım tarzı bır model mı hayal edıyorsunuz burası bıraz kafa karıstırıcı lutfen alınmayın ben gençlere sıon derece saygılı,sevgılı,anlayıslı,musbet fikirlerine destekçi bır yapıya sahıbım bır ATATÜRKÇÜ olarak zira o sizlere emanet etti geleceğimizi ama sizler bunu taşıyabilecek misiniz sonra aramız bozulmasın bizler burada aileyiz daha şimdiden tartışmaya başladınız ......hayırdır

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şimdi bölüm sorumlusu olmasın diyorsun, kendin neden ankete katıldın?
yapmayın gözünüzü seveyim. Orda mod olmayı hak eden üyeler var.. Bırakın olsunlar. Her bölüme, o bölüm hakkında bilgisi olan bir mod lazım. İşte şu anda yapılan en iyisi bence

diyirem heeee :D:good: :good: :alkis: :good: :alkis: :good:

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
cengiz abim akıl yaşta değil baştadır ;) dahada bişey söylemeyeyim sana beni bilen bilir az buçuk sende tanırsınn... :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykal ben sana demedım kı ortaya dedım tabıı kı akıl yasta değıl basta ama daha sakin olmak,daha detaylı dusunmek gerek yük omuza bindiğinde yoksa hepiniz kardeşimsiniz ve eminim ki faydalı olacaksınız ben bu sitede herkesle muhabbetim olsun,mümkünse herkesle birebir tanışayım heveslisi biriyim insana saygı,sevgi benim hayat düsturum beni de az bucuk tanıyan tanır sen beni yanlış anlamışssın birbirinizi ve bizleri kırmayın baabında kelam ettim ben

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
aykal ben sana demedım kı ortaya dedım tabıı kı akıl yasta değıl basta ama daha sakin olmak,daha detaylı dusunmek gerek yük omuza bindiğinde yoksa hepiniz kardeşimsiniz ve eminim ki faydalı olacaksınız ben bu sitede herkesle muhabbetim olsun,mümkünse herkesle birebir tanışayım heveslisi biriyim insana saygı,sevgi benim hayat düsturum beni de az bucuk tanıyan tanır sen beni yanlış anlamışssın birbirinizi ve bizleri kırmayın baabında kelam ettim ben

yok yok yanlış anlamadım sözlerinde doğruluk payı zaten çok yüksek ben kendi adıma söylemek istedim öyle bir düşüncem yok yani aman benden büyükleri kilitleyim beğenmedim gibisinden :) ne haddimize yani ...:rolleyes: sadece gerektiği yerde yaşı ne olursa olsun müdahale ederiz okadar :good:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimsenin kimseyi kırdığı falan yok bence ama eğer bu oylamadan sonra herkes hak ettiği yere gelmesse ozman kırılmalar deprem yaratır...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
kimsenin kimseyi kırdığı falan yok bence ama eğer bu oylamadan sonra herkes hak ettiği yere gelmesse ozman kırılmalar deprem yaratır...

bencede bir oylama yapıldıysa buna ve sonuçlarına uymalıyız :good: okadar kişi bizlere oy verdi ve hakkımızıda sonuna kadar ararız :good:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hak ettiği derken gökalp sanırım eskı yenı ayrımı yapmıssın burası askerıye degıl ki devrecilik olsun şahsına alınma,sana göre hak eden bana göre hak etmez kıstas ne anlamadım hepimiz dostuz neden kırgınlık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...