birine çarptım

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: birine çarptım

Bir araçla başa gelebilecek en kötü olaylardan birini yaşamışsınız, büyük geçmiş olsun.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun , kendinizi salmayın , umarım herşey yoluna girer

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Cok buyuk gecmis olsun. Ailenin tutumu sizin su an burundugunuz psikolojide olmaliydi sizin degil. Kafanizi biraz bosaltmak adina bir sure izne ayrilip varsa memleketinize, memleketinizde yasiyorsaniz baska bir ile gitmenizi oneririm. Degisiklik herzaman kafa dagitir.

davacı olacaklar muhtemelen olayı gören bir sahidim var ancak hatırlayamıyorum hastanede calıstıgını soyledı ama bulamadım ınsallah bulucam cabalıyorum cocugun yalnız olduguna sahıdım var bırde transit soforunu arıyorum uzerındekı logoyu hayal mayal hatırlıyorum mahkemede ne olacak ne gelecek basıma bılmyorum ve bu benı dahada yıpratıyo bı onerınızı bi tavsıyenız var mı acaba

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmiş olsun dilekleriniz ve dualarınız için cok tesekkurler hepsini gönülden kabul edıyorum eksık olmayın arkdaslar

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin böyle durumu. :(

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Allahtan ölümle sonuçlanan bir kaza olmamış. Yine de şükür etmek lazım. Tabi aileninde tutumu hiç hoş değil, Allah'a havale etmek lazım. Tekrardan geçmiş olsun...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt:

firakog link' Alıntı:
davacı olacaklar muhtemelen olayı gören bir sahidim var ancak hatırlayamıyorum hastanede calıstıgını soyledı ama bulamadım ınsallah bulucam cabalıyorum cocugun yalnız olduguna sahıdım var bırde transit soforunu arıyorum uzerındekı logoyu hayal mayal hatırlıyorum mahkemede ne olacak ne gelecek basıma bılmyorum ve bu benı dahada yıpratıyo bı onerınızı bi tavsıyenız var mı acaba
Mutlak surette orayi goren mobese yada guvenlik kamerasi vardir. Hukuksal boyutta can yeleginiz bu kayitlar olur. Arastirmanizi oneririm. Caninizi hic sıkmayın, kendinizi rahatlatin yeter.

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşin psikolojik boyutu kötü gerçekten ama ben sizin içinizi rahatlatayım biraz.

İşin hukuksal yönünden korkmanıza gerek ceza davasında hiçbir şey çıkmaz en kötü senaryoyu çıkarsak bile en kötü ihtimalle hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verilir.

Tazminat kısmına gelirsek tamamen kusur oranına göre işleyecek bir durum var ortada olay tamamen sizin anlattığınız şekildeyse %20 oranında size kusur çıkacaktır. Benim size tavsiyem bulabilirseniz güvenlik kameralarına başvurun, eğer olay yerini gören mobese kamerası varsa savcılığa başvurup hemen delil olarak toplanmasını isteyin, bir de bulabildiğiniz kadar lehinize tanıklık yapacak kişileri bulmaya çalışın. İşin doğrusu korkacak çok fazla bir şey yok olan olmuş kendinizi de fazla üzmeyin. Tazminatı da sizin trafik sigortanız ödeyecektir(alkollü değilseniz) size manevi tazminat davası açabilirler o da maksimum 5-10 bin TL arasında olur. Ama siz de karşı dava açmakla karşı tarafın üstüne gidip davadan vazgeçirebilirsiniz. Bir avukat olarak size tavsiyelerim bunlar, ilerleyen süreçlerde yardım isterseniz mesaj atmanız yeterli dilerseniz telefonumu da veririm, yardım etmeye çalışırım(bedelsiz olarak). Geçmiş olsun

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok büyük geçmiş olsun,herkesin başına gelebilir böyle olaylar.Mutlaka çok üzülmüşsünüzdür.Bizler bile okurken üzüldük,fakat güçlü olmak zorundasınız aileniz için.Mutlaka psikolojik yardım almalısınız.Tekrar çok büyük geçmiş olsun,Allahım bir daha kaza, bela göstermesin...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, hayat ölene dek süren bir tecrübe silsilesidir; özellikle toplu taşıma araçlarının yanından her zaman yavaş geçin arkadaşlar..