birine çarptım

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah eşimi işe bıraktıktan sonra hastane kavsagına tam yaklastıgımda yaya gecidi üzerinde bir servis durdu ve yolcu indiriyordu o sırada transidin solundan geçmek istedim ne olduysa o anda oldu transit in onunden birisi koşarak çıktı ve artık yapabileçeğim hiç bişey kalmamıstı frene bastım düdüğe bastım kaçabildiğim kadar kaçtım ama nafile karsımda %80 zihinsel engelli 25 yasnda kulagında kulaklık ve yolun trafiğin akış kısmına hiç bi kkere bile bakmadan geçmek istiyen biri vardı(hızım 30 40 gibi) yol ıslak ve sağ çamurluk tarafından vurdum aslında kendısı kosarak vurdu ama kim inandırabilirsinki ve o an tüm dünyam söndü bittim kafamı sola cevırdım herkes bana bakıyordu ve bıtanesi el işareti yaptı geri gelmemi soledı ve ben 1 metre kadar geri geldim ve arabadan indim cocuk yasıyordu bacagı kırılmıstı ne yapacagımı hiç bilmiyordum şoktaydım hemen ambulans polis etrafım adam kaynıyordu bi anda hiç beklemediğim bi olayın başrol oyuncusu olmustum hastanede calısıyorum bende hastaneye gıttım yardımcı oldum cocugun zihinsel engelli oldugunu yanında kımsenın olmadıgını ogrendım ailesine ulastık zorla halasını getırdık en sona annesı geldı mağlum annesınınde aklı dengesı yerınde degılmıs bi ablası varmıs veraseti ondaymıs oda sagolsun hastaneye bıle gelmeden avukata gitmiş nasıl davacı oluruz nasıl tazminat oluruz derdine düşmüş bense emnıyete götürdüler ifademi aldılar raporu cıkmadanda bırakmadılar bıraktıklarında gene hastaneye yanına gttim elimden geldıgınce yardımcı oldum aksam ameliyat oldu platin taktılar bacağına 120 kılo cıvarında oldugu için biras zor bi operasyon gecti ama basarılı olundu trafikte suclu benım cünkü arka tekerlerım yaya gecıdınde oldugu için dedimya bi metre kadar geri geldim keske gelmeseydım suan psikolojik olarak cok kotuyum bitmiş bi adam gibiyim hiç basıma bole bişe gelmemişti geceleri uyuyamıyorum araba süremiyorum nerde bi duran araba gorsem onunden biri cıkıyor sanıyorum cok yıprandım ailede durumu bilmesine ragmen şikayetcı oluyor cocuga bakmıyor sokaga salıyor vurunca kıymetlı oldu o cocugada cok uzuluyorum vicdanım sızlıyor ne onun nede benım hiç gunahım yok ama ailesi para göz cıktı bende avukatımla gorustum karsı dava acacagız cocugun yalnıs olmasıyla belkıde aldıkları ve tek gelirleri olan bakım paraları kesılecek bunun içinde cok uzuluyorum ve bunu nasıl dusunmezler anlamıyorum ne yapacaagımı sasırmıs bı haldeyım huzurum yok ne evde ne işte hiç bi yerde psikolojım bozuldu biliyorum ve dahada kotu olucagım anlatmak istedım sadece beni dinleyip okuduysanız tesekkur ederım kımseye dikkatlı olun yavas surun falan demeyın olacak varsa dıkkatlı olsanızda yavas sursenızde oluyor ama bnu kabullenemeyebilrsiniz benım gibi ve bı ucurumun kenarında yasayıp hayatnz mahvolabilir...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: birine çarptım

Kardeşim duruma çok üzüldüm ne diyeceğini bilmiyorum büyük geçmiş olsun bence psikolojik yardim almalisiniz çünkü bir aileniz var sagliginiza dikkat etmelisiniz.

Olacakla öleceğin önüne geçilmiyor ne yazık ki...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmış olsun arkadaşım pekı mahkeme işi ne oldu şimdı bennı ılgılendıren kısım orası allah yardım etmış o çocuğa ve sana ama aılesı demek paragöz cıktı bızım burdan bbılgılendırmeye  devam et bakalım bu işin sonu ne olaacak

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Cok buyuk gecmis olsun. Ailenin tutumu sizin su an burundugunuz psikolojide olmaliydi sizin degil. Kafanizi biraz bosaltmak adina bir sure izne ayrilip varsa memleketinize, memleketinizde yasiyorsaniz baska bir ile gitmenizi oneririm. Degisiklik herzaman kafa dagitir.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok uzuldum hepimizin basina gelebilir boyle bir olay.
cok gecmis olsun.
Allah kimsenin basina vermesin.  

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ve kesinlikle aracínízin direksiyonundan uzaklaşmayın derim yoksa geri oturamazsınız artık o koltuğa

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.Bir daha hiç bir şekilde kaza yaşamamanızı dilerim.İyi niyetinizin karşılık bulmasını ümit ederim.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Çok büyük geçmiş olsun Allah yardımcın olsun kendini salma lütfen toparla elimizden gelebilecek birsey varsa yardima haziriz biz büyük bir aileyiz herşey yoluna girecektir Rabbim yar ve yardımcin olsun

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun. Allah kimsenin başına böyle bir vaziyet vermesin.  Sıkıntınızı bir an önce atlatmanız dileğiyle.