Nedir bu Astradan cektigimzz !!! simdide Beyin gitti !!!

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelde ne problem olursa olsun vw le bmw ile hatta marcedesle kıyaslayın ama fıat nedir ya ben arabamdan cok şükür memnunum her ne kadar 100 kmde 9 lt yaksada cekisi konforu görünümü yeter nede olsa OPEL

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelde ne problem olursa olsun vw le bmw ile hatta marcedesle kıyaslayın ama fıat nedir ya ben arabamdan cok şükür memnunum her ne kadar 100 kmde 9 lt yaksada cekisi konforu görünümü yeter nede olsa OPEL

Kardesim ben sifir mercedes de kullanilmisini da kullandim birdaha yok aman,vw kullandim ehhh,bmw illallah, 7 tane opel kullandim masrafmi? herbirini 30binlerde aldim 180binlerde sattim,türkiyeye gidip geldim ne yolda birakti ne agir masraf actilar... conta degistim birinde kendim 90binde yataklar sekmanlar pisotnlar, sifir motor gibi idi...ne yapiyorum hic bakimini kendim yapiyorum,yag senede bir defa hic bir katki maddesi kullanmadim...15binde yag degistirdim...:D
Biraz da bu kadar problemli olmasi kanatim servislerin ve ustalarin bilgisizligi...

Son düzenleme:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
semia bey sanırım kendinizi üye arşivine tanıtmayı unutmuşsunuz yada arkadaşlar bu konuyu size hatırlatmadılar. yazdıklarınız yönetim tarafından silinebilir ki bu bence büyük kayıp olur. tecrübelerinizden, bilginizden faydalanmak isteriz. forumda sizin gibi abilerimiz ayrıca kıymetlidir.

saygılar