birine çarptım

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: birine çarptım

Son durum ne varmı bir gelişme ne oldu acaba

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

firakog link' Alıntı:
arastırdık herhangi bir mobese kamera hıc bısey yok etrafta olayı kayıt altına alan bi kamera mevxut degıl şahit'i bulamazsam işim Allah'a kalıyo ailenin paragözlü çıkarcı olmasa onlarda durumu kabul ediyorlar ancak maddi durumlarının kötü oldugunu söylüyor sürekli ailesi :( ve bundan bişey cıkartacaklarına emin olmaları beni çok şaşırtıyor daha önce mutlaka tercübeleri olmalı bu konuyla ilgili ki bukadar kati bi şekilde hastaneye gelmeden durumu öğrenmeden avukata gitmiş verasetcisi

Eğer aile bu para olayını aleni konuşup istiyorsa çok hoş değil biliyorum ama ses kayıdı alın konuşmalarınızı. Çok büyük geçmiş olsun cok fazla korkulacak bir durum yok merak etme hiçbirşey çıkmaz bu işten.

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahtekarlıktan sizden onlardan davacı olun.belkide kumpasa getirildim diyin nerden bilebilirim belki ni oyuna getirildim diyin.öyle kolay değil para mara koparmak.hangi dünyada yaşıyoruz

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tip sahtekarlara prim vermeyın; gecen arkadakı araca onumdekı arac sıkıstırdıgı ıcın mecburen gerı gıttım ve hafıf surttum, adam çakallık yapmaya kalktı arabası dunya harıtasına dönmüş zaten ,komple arka tamponu boyatmaya calısıyor ve para koparmak ıstıyor ,tutanak tutulalım dedı sanıyor kı boyle dıyınce kaskom bozulmasın dıye vazgecıcem ve para verıcem 300 lira para ıstıyor benden,bir de arka tarafta adamın mekanı var 2 3 kısı toplandılar basıma; hemen telefon ederek bır kac arkadasımı cagırdım önce, başına gelıceklerı anladı sonra alkollu oldugunu farkettım tutanaga alkol kontrolu de yapıcaz dedım polıs cagırıp ,çark etti, sonra kaportacı arkadası cagırdım neyse masrafın arkadas bakıp yapacak dedım tabı o da kontrol edınce diger cızıklerın daha once oldugunu kabul ettı ve defolup gıttı arkadasa aracı da götürmemiş sonra yaptırmak ıcın.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
 Bu tip sahtekarlara prim vermeyın; gecen arkadakı araca onumdekı arac sıkıstırdıgı ıcın mecburen gerı gıttım ve hafıf surttum, adam çakallık yapmaya kalktı arabası dunya harıtasına dönmüş zaten ,komple arka tamponu boyatmaya calısıyor ve para koparmak ıstıyor ,tutanak tutulalım dedı sanıyor kı boyle dıyınce kaskom bozulmasın dıye vazgecıcem ve para verıcem 300 lira para ıstıyor benden,bir de arka tarafta adamın mekanı var 2 3 kısı toplandılar basıma; hemen telefon ederek bır kac arkadasımı cagırdım önce, başına gelıceklerı anladı sonra alkollu oldugunu farkettım tutanaga alkol kontrolu de yapıcaz dedım polıs cagırıp ,çark etti, sonra kaportacı arkadası cagırdım neyse masrafın arkadas bakıp yapacak dedım tabı o da kontrol edınce diger cızıklerın daha once oldugunu kabul ettı ve defolup gıttı arkadasa aracı da götürmemiş sonra yaptırmak ıcın.

Geçmiş olsun,

ևarptığın adamın alavereci çıkmasındaki tesadüfe bakılırsa böylelerinin sayısı hiç de az değil!

Aslında okurken sinirlendiğimden "kroşeyi oturtuverdim" tadında birşey bekledim ama böylesi daha iyi olmuş.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Geçmiş olsun,

ևarptığın adamın alavereci çıkmasındaki tesadüfe bakılırsa böylelerinin sayısı hiç de az değil!

Aslında okurken sinirlendiğimden "kroşeyi oturtuverdim" tadında birşey bekledim ama böylesi daha iyi olmuş.
sagolasin, maalesef oyle ,bu tip insanlarin sayisi cok kavga edicek bir durum olmadi cakalligina karsi ben sert cikinca geri adim atti zaten ben de hasarini yaptiracagimi soylemistim  yani adami magdur etmeyecegimi anladi ama derdi para almakti avcunu yaladi zaten bazi insanlar var ki tipini gorunce kavga etmee degmeyecegini anlarsiniz bu tip adamlara 10 krose vurun ondan yiyeceginz 1 krose bile karsiligijda fazladir degmez yani. Bunlardaki taktik sudur eger karsidakine dis gecirebiliyorlarsa her turlu cakalligi yaparlar ama geciremeyeceklerini anlayinca geri adim atarlar.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya arkadaşlar konuyu başlatan arkadaşa ne oldu acaba

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkdaslar ben burdayım olay mahkeme boyutuna taşındı ben avukat tuttum olayı gören bi şahit buldum mahkeme günü verildi onu bekliyoruz sonuçtan siz değerli astra ailemi haberdar ediceğim... türkiyedeki adalete pekte inanmıyorum bu olaydan sonra Allah ın adaletine güveniyorum...

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

firakog link' Alıntı:
arkdaslar ben burdayım olay mahkeme boyutuna taşındı ben avukat tuttum olayı gören bi şahit buldum mahkeme günü verildi onu bekliyoruz sonuçtan siz değerli astra ailemi haberdar ediceğim... türkiyedeki adalete pekte inanmıyorum bu olaydan sonra Allah ın adaletine güveniyorum...
Tekrar Geçmiş Olsun...
Sen Nasılsın Toparladın mı Kendini !
Sonuç Senin Lehine Olucak Allah'ın İzni İle ...