bilgisayar ekranını renkli nasıl yaparız

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ankara istanbul farketmez bu forum zaten bir arada toplanmamız için tek gerekli şey güven her kez forumda bilinen tanıdığı güvendiği bir kişiye parayı yollar bende dahil oda getirtip her keze kargoyla yollaya bilir bu bir örnek tabi yada birisiyle anlaşılır birisi getirte bilir yurt dışından falan..

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya en iyisi almanya ama genede sen bilirsin

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ebay yada yiğenim var almanyada arabayı alıyım arıycam onu temasa geçiçem bana yollarsa ucuza temin edebilirsem sizzlerede yazarım burdan benim tahminim ebay fiyatlarına bakılırsa 150-200 euroyu geçmez gibime geliyor

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu ekran olayı arabayı çok değiştiriyor gerçekten bende astra almak istiyorum inşallah o zamana kadar buradaki arkadaşlardan birisi sonuç alır sonradan takılan bişey olmadığı için çalınma riski falan da düşük bence

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar en sonunda renkli ekranları satan dükkan buldum almanyada 250 euroya satıyor sanırsam ama almancam yok orda teli mail adreside yazıyor almancası olan birisi türkçeye çevirirse bağlantıya geçebiliriz sanırsam

123ap2.png

12344mz1.png

345345ee0.png

234ec0.png
retertxq7.png

Birde arkadaşlar vatan bilgisayarın teknik servisinde çalışan bir arkadaşım var oda dediki ekranını renkli yapmak zor bir şey değil dedi bana üstünde oynayabiliceğim bir ekran ver dedi yada bozukda olur dedi ben onu renkli yaparım dedi boardu izin verirse tek lensini değiştirsen yeterli dedi yada boardunu komple başka bir lcd ekranın boarduyla değiştiririz olur biter dedi şimdi çıkma arızalı bir cid ekran bulursam vericem ona..

sizlerde sorup soruşturun arkadaşlar :D birlikden kuvvet doğar belki sesimizi bir servis şu tesisat modifiye müzik sistemleriyle işleriyle uğraşan birileri duyarda el atar şu işe

parayıda vurur eminim yüzlerce insan yaptırır ne yüzü binlerce insan yaptırır herkez arabasının orjinalini bozmadan kendi orjinal ekranından dvd izleme keyfi yaşamak ister

Son düzenleme:

farbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla tam aradığım malzemeler
astra katoloğunda hep renkli araç reklamını vermişler
30 milyara cosmo alıyoz bunlar yok
şu romanla bi irtibata geçsek 700 yuro ya ben alırım
arkadaşın dediği gibi kia da hundai da navi olayı var bizde yok
alsak sonra taktırsak keyfini çıkartırken opel yetkili servise gidip aracımın plaka çerçevesini değiştirmek istiyorum deyip bi hava atsak yaa
burunları bi sürtüle

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu rickim auto her tür opele renkli ekran satışı var 250 euro

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatta iimiş ya cd 30 da renkli ekran super olur :D

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bir tuningci arkadaşla konuşdum bu parçayı almanyadan getirte biliceklerini söyledi görüşmelerim devam ediyor sizde araştırın isterseniz