bilgisayar ekranını renkli nasıl yaparız

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bakdım bu gün satmadan önce son kez arabanın ekranına çevresinde çerçeve var o çerçeve çıkarsa gayet büyük ekran takılabilir

arkadaşınkide nav70 dir çünkü nav go şu an için zafira belli modellerine gtc ve opc lere takılıyormuş avrupada türkiyeye yollananları bilmem

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renkli ekran büyük arkadaşlar. ekranı tutan pilastik kısımda değişiyor. renkli ekran için başka bir çerçeve var. o takılıyor. ayrıca arkadaşın dediği gibi cd30 renkli ekranı destekliyor

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca o renkli ekran fotolarına aldırmayın. sayfa 2 deki fotolar. öyle ralli yarışı izleyemiyosun. 50 cent in olduğu gibi ekran yok. o fotolar özel yapım bir araçtan. adam bilgisayar bağlamış resmen. bir ekstra tuş yardımıyla bilgisayardan gelen bilgileri normal teybin ekranına aktarıyor. yani navi 90 ın orjinalinde öyle şeyler yoookkk.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca o renkli ekran fotolarına aldırmayın. sayfa 2 deki fotolar. öyle ralli yarışı izleyemiyosun. 50 cent in olduğu gibi ekran yok. o fotolar özel yapım bir araçtan. adam bilgisayar bağlamış resmen. bir ekstra tuş yardımıyla bilgisayardan gelen bilgileri normal teybin ekranına aktarıyor. yani navi 90 ın orjinalinde öyle şeyler yoookkk.

herhalde yok olduğunu düşünende yok zaten sadece böyle yapan var ve yapıla biliyor diye koydum :kop:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece bilgi vermek için söyledim. herkesin sizin kadar bilgisi olmayabilir

Son düzenleme:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulmasına buluyoruzda hepsi yurt dışı sitelerden. Türkiye de yok mu bunları satan yer acaba. opel yetkili servis harici tabiii:D

soner-ulucan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR bende c kasaya normal dvd tv mp3 vs taktırcam varmı bu konuyla ilgili bilgileriniz paylaşırsanız caok sevinirim tşklr

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c2 mi alıyım benim ben ebaydan renkli ekran getirticem sonrada bir tesisat işleri yapan yere gidip konuşacam o ekrana external bir dvd player takabilirmiyiz diye takılır gerçi avrupada yapan varda türkiyede o akdar bilgili ve yetenekli tesisatçı bulmakda sorun ikinci sayfada ekledim çocuk astraya taktırmış işde ben sevmiyroum o güzelim orjinal teybi çıkarıp yerlerine abidik gubidik lcd ekranlar takıyrolar birincisi arabanın orjinalliği bozuluyor ikincisi arabanın bütün işlevi zaten teyipden yani teyip sisteme entegre bir ünite teyip görevinin dışında ve üçüncüsü ergonomik tasarıma ters çünkü ekran çok aşağıda kalıyor yani ordan kimse kafayı eğip izleyemez araba park halindeyken bile adamın boynu ağrır o yüzden en güzeli ve yüz hizasında olan bilgisayar ekranı zaten o ekranıda sürerken bakmak için yapmışlar :)

hbildirici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar toplanıp bu aletler nereden getirilecek ise birlikte getirtsek ne iyi olur. Hem fiyatta da avantajımız olur tabi bu teklif ankarada oturanlar için

Son düzenleme: