bilgisayar ekranını renkli nasıl yaparız

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim kafam durdu almanyadan başka bir alman firmasıyla konuşuyorum adam diyorki sizin arabanız 2006 ve üstüyse zaten ekranınız renklidir ama aracınızın software i eskidir yani software i tech2 ile değiştirirseniz ekranınız renklenir dedi kafam durdu öyleyse şahane sadece bir bu renklendirme software yenileme işlemi kalır geriye

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://arabam.e-kolay.net/ikinciel/detail.aspx?sid=1352740
Arkadaşlar burdaki aracın ekranıda renkli sanırım bu araç da 1.6 cosmo normalde onlarda da renkli ekran yok.
Erzurumda sanırım araç orada bir üyemiz varsa bir sorsa nasıl alınmış bu araç.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim kafam durdu almanyadan başka bir alman firmasıyla konuşuyorum adam diyorki sizin arabanız 2006 ve üstüyse zaten ekranınız renklidir ama aracınızın software i eskidir yani software i tech2 ile değiştirirseniz ekranınız renklenir dedi kafam durdu öyleyse şahane sadece bir bu renklendirme software yenileme işlemi kalır geriye
Arkadaşlardan bu konuyu servise soran oldumu ki siz bir sorup öğrenseniz eğer mevcut renklenebiliyorsa çok daha güzel olur.Ama ekran boyutu küçük tr dekilerin.

Son düzenleme:

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şu anda iki firmayla ciddi görüşme halindeyim birisi parayı yollasam yollıycak komple cid i garantili sıfır biride biraz daha samimi biri bu adamda diyorki vectralar 2006 new face vectra dediği yeni yüzlü vectralar ve sonrası renkli cid üretilmişdir dedi sizin ekranınızda renklidir sadece teybinizde nav olmadığı için eski software yüklemişlerdir çünkü yeniler renkli softwareler navigasyona uyarlı diyor nav70 ve sonrası serisi için yeni software yani bence ekranı değiştirmenize gerek yok software i değiştirirseniz nav70 yada dvd 90 nın software ini yüklerseniz tech2 ile ekranınız renklenir dedi..

kafam iyicene allak bullak oldu her kafadan bir ses çıkıyor her kez farklı bir şey diyor software yükletmenin bir zararı olmaz o software i bulmak lazım gerisi kolay ben bizim servisde yükletirim olmassa eski software i yeniden yükletirim onun bir zararı olmaz en azından..

bu arada ben ekranımın resmini yolladım adama bana dediki görüyorumki ekranınız türkçe eyer yeni yazılımı yüklerseniz ingilizce olucakdır dedi bende problem değil dedim ingilizcem var zaten önceki vectra c1 imde ingilizceydi yol bilgisayarı dedim...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam diyorki Grafik-Info-Display Monochrom (GID) bunlar renksiz eski tip ekranlarmış bunlar 2005 den sonra konulmadı diyor sizinkinin colour info display (cid) olması lazım diyor

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar olay budur...
yanlız burdaki sorun türkiyeye gönderim yapmıyor eleman..
http://cgi.ebay.de/NEU-aus-Opel-CID...NameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ShippingPayment

e369_1.JPG

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu almakla bitse o kolay onun için tech2 ile arabanın ecusuna yeni renkli menü için software yükletmen lazımki türkiyede servislerin hemen hemen hepsinde bu software yok sanırım çünkü renkli ekranlı araç çok az bir kaç tane tanıtım amaçlı gelmiş konsiye araçlar var o kadar

ben tesisatçılarla çok konuşdum bu meseleyi %90 ı olmaz dvd bağlayamassın dediki benim esas niyetim oydu yoksa ekranın renkli renksiz olması o kadar önemli değildi

ama şöyle bir teklif getirdi bir tesisatçı dediki istersen bilgisayar ekranını konsolda müsait bir yer gösterirsen oraya monte edebiliriz dedi ama hiç birimiz bulamadık bir yer :)

ekranın yerinede 6.5 lik bir ekranı yerleştiririz dedi :) cezbediyor beni ama yer bulamadık işde bende arabanın orasını burasını oymak deşmek istemiyroum :)

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar DVD 90 navi 'nin arkadaki girişlerini gösteren bir resim varmı elinizde cd30 mp3'den farkı olduğunu söylüyorlar. Olan varsa lütfen paylaşsın teşekkürler.