Bagaj üst stoptan içeri su girmesi

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj üst stoptan içeri su girmesi

bakalım 2012 modelerde buraya iyileştirme yapılacak mı?

serocan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an sevisteyim inceleme sonucunda bana bilgi verecekler. gerçi ben izolasyonu kabul etmeyeceğimi söyledim  ama bakalım ne olacak.  aracı teslim alan resepsiyon görevlisi ilk defa böyle bir arıza ile karşılaştıklarını söyledi. dün aracı car wax ta yıkatırken aracı yıkayan bile ""abi bu araçlar üst stoptan su alıyor demişti". 3.şahıslar bile bilirken bu arızayı opel mühendislerinin bilmemesi çok garip.  iyileştirme yapacak olsalardı 2011 modelde yaparlardı. aracdı servise getirirken motordan metal srtünme sesi duydum. onuda dile getirdim. usta akşamdan bırakın biz sabah bakarız dedi :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serocan link' Alıntı:
4 temmuzda aldığım aracı ilk kez yıkadım ve bende 3. stobundan su alanlar kervanına katıldım. servisi ardığımda kendilerinin test yapacağını ve izolasyonla çözüleceğini söyledir. yağmurlar başlamadan  tongue servise gidip değişmeleri için bastıracam. ankarada bu problem karşılaşıp değiştiren astra j dostlarından değişim talebi stratejisi bekliyorum  031blaa

izmir  kavukalrda direkt olarak stop lambasını sıfırı ile değiştiriyorlar. bir daha da su almıyor. ( en azından benimkind edeğişimden sonra su almadı)  izolasyon olayına girme garantisi var areacın mecburen değiştirecekler, pek çok kişinin değişti  değişim için bastırın işin kolayına kaçmasınalr

serocan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bastırmaya gerek kalmadan, servis parçanın değişeceğini, yeni parçanın 3 gün içinde geleceğini söyledi.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

dinojasie link' Alıntı:
umut bey arabanın sesini duymuyor musunuz bakın ne diyor.. baba beni servise gönder :D

:))))
baba benim neden servisim yok...
beni niye servise almıyorlar baba...!!!
yoksa cebinde paran mı yok..
bizim nie paramız yok baba :)