atık benimde vectram var

ömerhançerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
falcon

ömer aracın hayırlı olsun bu arada foruma da hoş geldin

bu arada e-5 te audi a4 1,8 t vardı adamı deli ettim demişsin ama polislere dikkat et çevirmesinler seni arkadaşım polis beni çevirip ne yapıcak sende profile bak istersen bende polisim:):) bu arada araca sıralı sistem tüp taktırdım brc gayet memnunum alalı 1 hafta oldu 2000 km yol yaptım tık demedi

M

matias

Bilgi Girilmemiş
İlk önce hayırlı olsun. Bayanlardan araba alınmaz çoğu doğru düzgün kullanmayı bilmiyor.
Artık bayan bay farketmiyor nerdeyse
Yanılıyorsun bayan doktorların arabası alınır çok temiz ve titiz kullanıyolar aynı zamanda bayan avukatlarda öyle vectra hayırlı olsun abicim Allah kaza bela vermesin.

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kullanın,vectralar bir başka zevkine doyum olmaz...

mctoraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ömer aracın hayırlı olsun bu arada foruma da hoş geldin

bu arada e-5 te audi a4 1,8 t vardı adamı deli ettim demişsin ama polislere dikkat et çevirmesinler seni arkadaşım polis beni çevirip ne yapıcak sende profile bak istersen bende polisim:):) bu arada araca sıralı sistem tüp taktırdım brc gayet memnunum alalı 1 hafta oldu 2000 km yol yaptım tık demedi

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız,merakımı mazur görün ama polis olunca kurallar işlemiyormu :confused:

Son düzenleme:

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf bu sitedeki vectracılar beni vectracı yaptı haberiniz olsun ha beyler yoksa astradan şaşmazdım aracımla 5 ten sonra 80 kilometre yaptım yav gemi araba yollar dar geliyo bi bahçelievler göztepe yaptım e-5 te audi a4 1,8 t vardı adamı deli ettim sormayın neyse arkdaşlar comfortun özellikerini falan bilen arkdaş varsa yazarsa sevirim rabbim sizin gibi dostlara daha iyisini ve kazasız ve belasız olanını nasip etsin
maaşa allah kazasız belasız

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun aracınız

ömerhançerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız,merakımı mazur görün ama polis olunca kurallar işlemiyormu :confused:

kardeşim kural degişmiyo farkında isen bir arkadaş polis çevirse demişti o laf ona itafen kural kurldır ama şunu unutma ki yeri geldiginde o kurallarda esnetilir 6 günde 3500 km yaptım tık yok maşallah aracıa bide kan akıtırsam