astrama lpg taktırıyorum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Ha eklemek istiyorum bir motorun performansı %20 azaldı ise o motor rektefiye olur bilgine ;) 1.6 ise 1.4 , 1.4 ise 1.2 gibi gider yada gitmeye çalışır . Yağ yakar vs vs ...

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmediklerimi yazdım demeliydin ;) düşünce ile olmuyor . Evet yanlış bilgilendirmeye izin verilmemeli . Gerçekten hayatınızda %20 performansı düşmüş araca bırakın binmeyi gördüğünüzü bile düşünmüyorum ...

Katılmıyorum yazdıklarınıza orası kesin , ama yanlışınızı düzeltmek lazım ki bilmeyenler okuduğunda yanılıp hataya düşmesin çok basit yazdıklarımı anlamak ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sizinle daha fazla tartışmayacağım, iyi günler dilerim.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Sizinle daha fazla tartışmayacağım, iyi günler dilerim.

Tartışıyormuydun ?

İyi günler dilerim sizede ;)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Senin gibi konuşmayı yazmayı bilmeyen biri ile ne tartışılır, ne de konuşulur.

Hayırlı günler.

Valla ben senin bilgini ve seviyeni denk alarak tartışmıyorum sadece okuyanlar yanlış bilgiden korunsun diye çaba harcıyorum ondan yazdım tartışıyormusun diye :D yoksa senin ne haddine yahu...

Hem 2 mesaj yukarıda tartışıyorum diyip sonra tartışmam demen de araçların performansını %20 düşürmen ile çok çok uygun oldu .

Önce otomobiller Nasıl yürür , LPG nedir ne değildir öğren sonra belki tartışırız .

Hadi mübarek gün iftar vakti sinir bozma işine bak .

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün yeniden yakıt aldım aynı istasyon aynı pompadan 134 km yol yapmışım 33 liraya fullendi �� sanırım 24 kurusa denk geliyor benzinde 50 55 kuruş yakiyordum baya uygun geldi iyiki taktirdim lpg yi bu değerler ıstanbul trafiğinde uzun yolda ne olur acaba birde uzun yol denemek lazım �� herkese kazasız belasız günler hayırlı ramazanlar