Astra'ma LPG Taktırdım

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun çok binecekseniz en mantıklısı.ama benzin 5 ytl de olsa arabamı delip kestiremem valla.araba kesilirken benim bir yerlerim kesilirmiş gibi olur:)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
hayırlı olsun çok binecekseniz en mantıklısı.ama benzin 5 ytl de olsa arabamı delip kestiremem valla.araba kesilirken benim bir yerlerim kesilirmiş gibi olur:)
Burak abi, üst kattaki TV den pek anlaşılmıyordu kesildiği, kulağıma da kulaklık taktım sesleri duymamak için :D

Bugün biraz gezintiye çıkacağım, hem deneme, hem de uzun süredir arabayla gezintiye çıkamamıştım.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun buğracım doğru olanı yapmışsın.hiçbir araç ekonomiden daha önemli değildir.önemli olan insanın mutlu olması.iyi çalışmalar öptüm seni.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun romano bende dun taktırdım gaz pedalına rahat basıyorum artık

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın sabah da biz gidiyoruz bakalım LPG taktırmak için sanırım atiker olcak akşama biraz kullanırım farklılıkları yazarım..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun enjektor basına dagıtım yapan kıt taktır dostum soluyım

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Teşkekkürler herkese, Atiker uygun fiyatlı ancak ben çok ciddi sorunlar yaşayanları tanıyorum. O nedenle yanına bile yanaşmadım. Ankara da oturduğunuza göre, Kadir in yanına uğrayın derim. Uzayçağı Caddesi - Ostim. En azından bir görüş alır, çay içersiniz. Tomasetto dan çok memnunum şu an için. 11 kuruş yakıyor Ankara - Kırıkkale arası 152KM yolda. Daha ben ne diyim?

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg mantajı yapılırken, motorun nerelerine delme kesme işlemi yapılıyor acaba.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün dediğim gibi bugün sabah gittik ivedik organizede babamın tanıdığı bi lpg ci varmış bi arkadaşı tavsiye etmiş onada herneyse baya bi uğraş verildi ama değdi sanırım biraz önce bi turladım gayet güzel çekişte hiçbi düşme yok lpg olduğu anlaşılmıyo bile atiker sıralı sistem takıldı fast die bi modeli sanırım şimdilik memnunuz bakalım neler bekliyo
ayrıca atiker konusunda bende tereddüt ediyordum ancak onunda çoğu parçası ithalmiş inşallah bi sorun çıkmaz.
taktırmayı düşünenlere tavsiye ederim.sorusu olanlar varsa yanıtlayabilrim.