Astra1.4turbo a.s lpg yakıt verileri

Ahead06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar
Aranıza yeni katıldım .2011 astra 1.4 turbo cosmo  a.s aracıma lpg taktırmak için Ankara mocan otogazla anlaştım. Cumartesi için randevu aldım . fakat yakıt verilerinin nasıl oldugunu bilemiyorum . Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra1.4turbo a.s lpg yakıt verileri

bende mocanda taktırdım mocan candır iyidir hoştur güzeldir şimdiden hayırlı olsun.peki subap için ne dedi övünç bey sıkıntı olmuyormuymuş

Ahead06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kafamdaki bütün soruları sordum .  Kendisi defalarca bu araçlara uyguladıklarını  şu ana kadar geriş dönüş olmadıgını belirtti .eger kafanızda soru işaretleri varsa eger bunuda 100.000 km  brc garantisiyle ve kaskoyla halledebileceklerini ilettiler. Ama genel olarak araştırmalarım neticesinde
1-100.000 km garanti veriyorsa brc bu işte kendine güveniyor.
2- turbo motorlarda aracı 4000 deviri geçeçek şekilde fazla kasmamalı . ևok yüksek devirlerde kullandıgımız taktirde zaten benzindede subap erimesi olacagı aşikar . Kendileriyle bu konuda benimle aynı fikirde . Normal kullanımda hiçbir problemle karşılaşmıyacagımın garantisinide bizzar kendisi verdi . Kısacası beni ikna etti .

Ahead06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin aracın yakıt verileri nasıl

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ahead06 link' Alıntı:
Kafamdaki bütün soruları sordum .  Kendisi defalarca bu araçlara uyguladıklarını  şu ana kadar geriş dönüş olmadıgını belirtti .eger kafanızda soru işaretleri varsa eger bunuda 100.000 km  brc garantisiyle ve kaskoyla halledebileceklerini ilettiler. Ama genel olarak araştırmalarım neticesinde
1-100.000 km garanti veriyorsa brc bu işte kendine güveniyor.
2- turbo motorlarda aracı 4000 deviri geçeçek şekilde fazla kasmamalı . ևok yüksek devirlerde kullandıgımız taktirde zaten benzindede subap erimesi olacagı aşikar . Kendileriyle bu konuda benimle aynı fikirde . Normal kullanımda hiçbir problemle karşılaşmıyacagımın garantisinide bizzar kendisi verdi . Kısacası beni ikna etti .

ne kadara anlaştınız acaba.birde motor garantisi verecekler değil mi ?

Ahead06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet 100.000 km motor garantisi 3 yıl da kasko yapıyorlar

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 115 beygir ve 1.4T'nin lpg'deki yakıt verilerini ben de merak ediyorum. arasında fark var mı acaba? lpg uygulması konusunda maliyetleri farklı mıdır? hala 1.6 mı  1.4T mi karar veremedim. hangi aracı temiz bulursam alacağım artık.