Astra J 1.6 Turbo 180 HP otomatik LPG önerisi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG bakımına gittiğimde Lovato servisine ayarlarına da baktırıyorum.

Flexride özelliğinin etkisi olduğunu sanmam. Çünkü amortisörleri sertleştirip gaz tepkimesini arttırıyor. Hız sabitleyici aktifken sport'a alınca hız,devir değişimi olmuyor. Pedala basınca hassasiyeti yükseliyor.

Şehir içinde bir depo LPG (27-28LT civarı) 250km, şehir dışındaysa 350km götürüyor. Daha önceki mesajımda yazdığım ise hiç durmadan tek seferde sabit hızla yaptığım tüketim.

Ama kitapçığında da otomatik 1LT fazla yakar diyor. Bir de önceki sahibi yazılım attırdığını söylemişti. Yakıt tasarrufu da sağlıyormuş. Ne kadar doğru söyledi bilmiyorum. Serviste kontrol ettirmedim.

Geçen gün baskı balata değişimi yaptırdım. O esnada önceden kat iptali yapılmış olduğunu söylediler. Doğrusu aracı birkaç kere lifte kaldırmıştım ama hiç dikkat etmemişim. Düz boru takmışlar. Bi de muayene için bu zımbırtı çıktı.

muayene esnasında katalizöre dikkat etmedikleri oluyor. birinci seferde taktırmaya uğraşmayın geçmesse taktırırsınız.

rebel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j 1.6 turbo otomatik kullananlar lpg ve benzin tüketimini paylaşbilimi.

opan opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
aracınız 1.6 t 180 hp bir araçtır ve a16let motor koduna sahiptir yani aracınızda ınsıgnıa ile aynı motor vardır landirenzo da a16let turbo motor için üretilmiş ınsıgnıa kiti mevcuttur sorun yaşamıyacağınız kalitesini kanıtlamış bir kittir tabi iyi bir işçilik ve düzgün montaj çok önemli memnun kalırsınız.