Astra G Opc ön Tampon Hakkında

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G Coupe aracım için OPC tampon almayı düşünüyorum bu aralar. Her ne kadar fuzuli masraf gibi gelse de küçük ayrıntılar çok şey değiştirir düşüncesindeyim. Fiyata gelirsek etraf da çeşitli fiyatlara satanlar var. Öğrenmek istediğim şey yan sanayi hakkında bilgi. Yan sanayi olarak fiber veya plastik malzemeden opc tamponu alıp kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz ? Sıkıntısı bir sorunu var mı ? Kimisi boşa masraf etme yan sanayi al derken neden bazıları asla yan sanayiye para verme diyorlar ? Her şey dahil bana yaklaşık olarak ne kadarı bulur ? Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. "Lütfen Tampon satıcılar değilde kullanıcılar yorum atsın."

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YAn sanayiiden kasıt nedir? Eğer malzeme fiberse her türlü vazgeçin. Eğer orjinal plastik ise ister orj ister yan sanayi hiç farketmez

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan sanayiden kastım firmanın kendi ürettiği dışı başka yerlerde başka malzemelerle üretilmesidir. Plastik olduğu zaman bir sorun yaşamaz mıyım ?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayide tam oturmama problemleri olabilir.tırnak ve bağlantı yerlerinde sorunlar olabilir...

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon işini Kerem abiye soracaksın piyasada ondan daha fazla emek veren yoktur herhalde bu işe

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bızım sarperde var kardeşim astra g opc tampon ön arka kullanıyor ona sorabılırsin mesala malıyetlı iş :)

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda yeni olduğum için kim kim pek tanımıyorum açıkcası :) Yorum yazarlar belki diye konu açtım :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi yan sanayi fiber olsa da sorun olmaz. Sonuçta orjinali ile aynı kalıptan yapılıyor. hiç olmadı aracı üstünde dener öyle alırsınız.

ama fiber de oturmama sorunu, bazı yerlerin ölçü farklılıkları yüzünde smetrik görünmemesi, rengin tutmaması, boyanın zamanla çatlaması, ufak tefek sürtmelerde tamponun hemen çatlaması gibi sorunlarla boğuşursunuz.

Sadece marşpiyer, spoiler vb ekler olsa maliyet yüzünden fiber olur ama komple tamponda fiber bence risk

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi yan sanayi fiber olsa da sorun olmaz. Sonuçta orjinali ile aynı kalıptan yapılıyor. hiç olmadı aracı üstünde dener öyle alırsınız.

ama fiber de oturmama sorunu, bazı yerlerin ölçü farklılıkları yüzünde smetrik görünmemesi, rengin tutmaması, boyanın zamanla çatlaması, ufak tefek sürtmelerde tamponun hemen çatlaması gibi sorunlarla boğuşursunuz.

Sadece marşpiyer, spoiler vb ekler olsa maliyet yüzünden fiber olur ama komple tamponda fiber bence risk

Güzel aydınlattınız teşekkür ederim :)