Astra j

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasar kaydı olanlara da bakabilirsin hocam misal benim bir kazam var 4200 lira tramer kaskodan yapıldı ön tampon değişti farlardan birisi falan. Opel yetkili servisine yaptırsam bu 10bin olurdu. Sizin verdiğiniz ilanda detay da yok ya al satçı ya da zamanı olmayan birisi. Masrafa gebe bir araç bunu göz önünde bulundurarak ben 60 vermezdim verebileceğiniz rakamı söyleyin ve bekleyin benim tavsiyem. İlan sitelerine genelde 3 5 fazla koyulur.
Tşk ederim ama şuda var 60.000 altına vermiyorlar kaç tane arabaya baktıysam aynı.. 58. 000 bine buldum oda lpg yok boyası var v.s bende çok kararsız kaldım

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Benzinli alacaksan 1.4t dizel alacaksan 1.6 dizel nacizane tavsiyemdir. Atmosferik benzilinin lpg halini bir sevemedim gitti. 1.3 dizel de yükte motor yetemedigi için yakıt sarfiyatı artıyor.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinli alacaksan 1.4t dizel alacaksan 1.6 dizel nacizane tavsiyemdir. Atmosferik benzilinin lpg halini bir sevemedim gitti. 1.3 dizel de yükte motor yetemedigi için yakıt sarfiyatı artıyor.
Haklısınız 1.3 kullandım biliyorum
1.4 de bakıyorum artık 🙂

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet orijinalde yok ikisi de. Arka park sensörünü eski sahibi taktırmış benim arabaya ucuz bir şey işimi görüyor ;)

Koksal06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 t lerin lpg uyumu nasil peki?

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
1.4 t lerin lpg uyumu nasil peki?
Prins ve lovatonun odb li lpglerinde ve afr ayari yapılmışlarda bir sorun yasayani duymadım daha. Ama iş bilmeyen ustalarin elinde her zaman sorun yaşanıyor. Uyumsuz bir motor değil. Ben de 1.4t kullanıyorum ama prensip olarak lpg kullanmıyorum. Çünkü yüzde 90 şehir dışı kullandığım için pek gerek kalmiyor.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opele en uyumlu landirenzo mu prins mi acaba

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Prins ve lovato kullananlar memnun landiyi bayi öneriyordu ama ne kadar iyidir bilmem

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landi iyi bir montajla bizim araclar icin yeterlidir. Prinsi fiyat farkindan ötürü tercih etmezdim. Yoksa oldukça kalitelidir.