Astra j

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba
Forum da yeniyim henüz Aracım yok
Bir konu hakkında size danışmak istiyorum Değerli fikirlerinize ihtiyacım var
2012 model astra j kasa 1.6 edition
Benzin lpg 55000 km
Hasar kaydı değişen boya yok
Bu aracın değeri nedir

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden ve diger ikinci el araç sitelerinde biraz mesai yapmanizla birlikte kafanizda indirimsiz ortalama bir rakam oluşacaktır. Işte o fiyatın 1.500-2000 TL altına alabilirseniz tadından yenmez. Araç anlattığınız temizlikteyse pazarlık sansiniz azalır. Kolay gelsin.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden ve diger ikinci el araç sitelerinde biraz mesai yapmanizla birlikte kafanizda indirimsiz ortalama bir rakam oluşacaktır. Işte o fiyatın 1.500-2000 TL altına alabilirseniz tadından yenmez. Araç anlattığınız temizlikteyse pazarlık sansiniz azalır. Kolay gelsin.
İnanın 2 haftadır bakmadığım site kalmadı o kadar karışık ki çözemedim aynı model aynı araba şehirlere göre 4-5 bin fiyat farkı var

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnanın 2 haftadır bakmadığım site kalmadı o kadar karışık ki çözemedim aynı model aynı araba şehirlere göre 4-5 bin fiyat farkı var

Çok haklısınız. Ikinci el araç almak zor iş gerçekten. Aracı görmeyince karşı tarafın yaklaşımını bilmeyince fiyat belirlemek güçleşiyor. Mesela sedan mıdır hb midir, aracin rengi, lastiklerin durumu, servis bakımlı mıdır... Bunlar fiyata etki eden durumlar. Fakat benim ikinci eldeki sizin için bakinca edindiğim izlenim şu: "60.000 in üstüne kesinlikle çıkılmaz, 55.000 in altina da bulunmaz." şeklinde. Alici için makul fiyat 57.000 gibi görünüyor. Ben bu fiyata almaya çalışırdım. Fikir vermek istedim akıl değil. Aman ha siz yine de gönlünüze, kesenize gore hareket edin.☺

black_kolera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba
Forum da yeniyim henüz Aracım yok
Bir konu hakkında size danışmak istiyorum Değerli fikirlerinize ihtiyacım var
2012 model astra j kasa 1.6 edition
Benzin lpg 55000 km
Hasar kaydı değişen boya yok
Bu aracın değeri nedir
64-65 den aşağı fiyat söyleyeceklerini düşünmüyorum 60 a alınır şu dönemde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok haklısınız. Ikinci el araç almak zor iş gerçekten. Aracı görmeyince karşı tarafın yaklaşımını bilmeyince fiyat belirlemek güçleşiyor. Mesela sedan mıdır hb midir, aracin rengi, lastiklerin durumu, servis bakımlı mıdır... Bunlar fiyata etki eden durumlar. Fakat benim ikinci eldeki sizin için bakinca edindiğim izlenim şu: "60.000 in üstüne kesinlikle çıkılmaz, 55.000 in altina da bulunmaz." şeklinde. Alici için makul fiyat 57.000 gibi görünüyor. Ben bu fiyata almaya çalışırdım. Fikir vermek istedim akıl değil. Aman ha siz yine de gönlünüze, kesenize gore hareket edin.☺
Değerli fikirleriniz için Teşekkür ederim
Araç beyaz hb
Lastik durumu %80
Malesef fiyat 60. 000 üstü

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş