Astra j

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam benim nacizane fikrim eğer astra j alacaksanız 1.6 edition yerine sport yada cosmo paketlere bakıp 1.3 cdti yada 1.4t motorlar varsa onlara bakmanız. Bu tamamen benim önerim.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam benim nacizane fikrim eğer astra j alacaksanız 1.6 edition yerine sport yada cosmo paketlere bakıp 1.3 cdti yada 1.4t motorlar varsa onlara bakmanız. Bu tamamen benim önerim.
Tşk ederim 1.3 bir önceki Aracımda
Çok sıkıntı yaşadım hele uzun yolda bide yük varsa malesef hem yakıt hem performans üzdü beni
1.4 ile 1.3 arasında pek Bi fark olmaz
Düşüncesiyle bakmadım açıkçası

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
2 yıl önce araç 40bin km civarı iken lpgli 2012 1.6 hb siyah. 45bin TL ye aldım benim aracı. ön tampon değişikti sadece. O zaman pahalı bile aldığımı düşünüyorum. Lastikler eğer orijinal ise hocam dişlerine bakmayın bridgestone turanza taş gibi olmuştur ondan hayır beklemeyin.
Bir de yaşı ve verdiğiniz km itibariyle masraflı zamanlara yaklaşıyor (60bin km civarı ise) akü, triger, balatalar vs. gibi alırken bunları da göz önünde bulundurun.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: b.arat

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıl önce araç 40bin km civarı iken lpgli 2012 1.6 hb siyah. 45bin TL ye aldım benim aracı. ön tampon değişikti sadece. O zaman pahalı bile aldığımı düşünüyorum. Lastikler eğer orijinal ise hocam dişlerine bakmayın bridgestone turanza taş gibi olmuştur ondan hayır beklemeyin.
Bir de yaşı ve verdiğiniz km itibariyle masraflı zamanlara yaklaşıyor (60bin km civarı ise) akü, triger, balatalar vs. gibi alırken bunları da göz önünde bulundurun.
Kesinlikle haklısınız ben pahalı olduğunu kabul ediyorum benim düşüncem 58.000 civarıydı fakat arabayı görünce hem temiz olması hem ilk sahibinden olması beni biraz cezbetti.. 60.000 tl kadar çıkarım diye düşündüm
Ama 62.000 altına kesinlikle vermiyor
Peki siz kullanıcısı olarak memnunmusunuz alınırmı bu araç

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Kim ne derse desin ben aracımdan memnunum yılda 2 - 3 kez uzun yol (bursa-antep) yapıyorum daha dün Ankara - Bursa yaptım. Bu zamana kadar bana bir sıkıntı vermedi şükür. Siyah renk en güzel renk olmasına rağmen bir daha almam tek sıkıntım bu.
Yakıt konusunda dün benzinle uzun yol yaptım 6.2 ortalama yakıt tüketimi gördüm ekranda şehir içi için maalesef 10nu görür. Lpgsiz olmaz yani.
Bu arada düzeltme yapıyorum zaman nasıl akmışsa arabayı 32binde almışım şu an 63bin.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
@PRESTİJ hangi ilan hocam bu baktığınz

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım hocam Edition pakette park sensörü yağmur sensörü yok sanırım

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hasar kaydı olanlara da bakabilirsin hocam misal benim bir kazam var 4200 lira tramer kaskodan yapıldı ön tampon değişti farlardan birisi falan. Opel yetkili servisine yaptırsam bu 10bin olurdu. Sizin verdiğiniz ilanda detay da yok ya al satçı ya da zamanı olmayan birisi. Masrafa gebe bir araç bunu göz önünde bulundurarak ben 60 vermezdim verebileceğiniz rakamı söyleyin ve bekleyin benim tavsiyem. İlan sitelerine genelde 3 5 fazla koyulur.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et