Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

ylc link' Alıntı:
Linkdeki ürünü alan oldumu acaba. Ya yurt dışından shark anten ya da bu ürünü almayı düşünüyorum.

Dün aradım satıcı şehir dışında olduğundan haftaya gönderebilirim dedi astralarda hafif bir boşluk kalıyormuş conta ile beraber gönderiyorum deyince kararsız kaldım  023hm

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bekleyelim biraz daha o zaman. Siz alırsanız burada paylaşın lütfen.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Var mı şöyle güzel fiyatıda uygun bir şey alan bende alayımda babama ufak bif süpriz olsun bide bunun montajı zormudur yoksa bu uzun anten gibi çevirerek sök tak mı??

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kerim12can link' Alıntı:
Var mı şöyle güzel fiyatıda uygun bir şey alan bende alayımda babama ufak bif süpriz olsun bide bunun montajı zormudur yoksa bu uzun anten gibi çevirerek sök tak mı??
Bülent Bey'in paylaştığı ürün fena değil gibi. Üzerindekini söküp bunu vidalıyorsunuz.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

ylc link' Alıntı:
Bülent Bey'in paylaştığı ürün fena değil gibi. Üzerindekini söküp bunu vidalıyorsunuz.
Valla abi güzelde o hani görüntü olarak shark antene benzemiyor tabi işlevinin nasıl olduğunu bilemem.O kadar sahibindende aradım hepsi süs için bir tane var bmwninkilerden oda 70 lira

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Dün aradım satıcı şehir dışında olduğundan haftaya gönderebilirim dedi astralarda hafif bir boşluk kalıyormuş conta ile beraber gönderiyorum deyince kararsız kaldım  023hm

Boşluk belli bile olmuyor.
Dedigi gibi arada conta var.
radyonun cekmesinde sıkınti yapmiyor ürün dedigim gibi metal süs antenleri gibi tandik degil.
Buda yakindan resmi.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

Kerim12can link' Alıntı:
Valla abi güzelde o hani görüntü olarak shark antene benzemiyor tabi işlevinin nasıl olduğunu bilemem.O kadar sahibindende aradım hepsi süs için bir tane var bmwninkilerden oda 70 lira
Bmw lerdeki daha ufak bizim araca olan cok buyuk şahsi fikrim ben begenmedim.
Haa astranin orjinal shark anteni süper.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Boşluk belli bile olmuyor.
Dedigi gibi arada conta var.
radyonun cekmesinde sıkınti yapmiyor ürün dedigim gibi metal süs antenleri gibi tandik degil.
Buda yakindan resmi.

Dün siparişini verdim şu an kargoda geldiğinde paylaşırım.

Fiköze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

kenangokhan' Alıntı:
Merhaba,

Shark anten görselliğini seven ve uygulamak isteyen arkadaşlarıma kendi yaptığım uygulama hakkında biraz bilgi vermek istedim.

Öncelikle ürünü aşağıdaki linkten 14 $ gibi bir rakama 0 kargo ücreti ile alabilirsiniz, alırken not kısmına hangi renk istediğinizi belirmeniz gerekiyor, hiçbirşey yazmazsanız siyah gönderirler.

http://www.aliexpress.com/item/Opel-Astra-Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-antenna-signal-shark-fin-with-3M/1225595709.html

veya

http://www.aliexpress.com/item/Opel-Astra-Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-antenna-signal-shark-fin-with-3M/874160349.html

Sadece 3M yapıştırıcıya ihtiyacı olanlar da aşağıdaki linkten temin edebilirler.

http://www.aliexpress.com/store/product/The-3M-glue-of-Car-antenna-signal-shark/114242_1472053710.html

Ürün geldi, içerisinde çeşitli vidalar ve 3M yapıştırıcısı mevcut, ürün içerisine monte edilmiş anteni de görünüyor.

xEmlJ8.jpg

Eski antenimizi çevirerek söküyoruz ve yeni anteni uygun vida ile vidalıyoruz. (Resimde küçük bir detay hatası var, önce 3M'yi antene yapıştırın ondan sonra vidalamayı yapın, yoksa benim gibi tekrar söküp takmak sorunda kalırsınız :) )

KdvjX4.jpg

Uygulama sonrası resimleri

xV9pEn.jpg

K4jm1L.jpg

wLlPZj.jpg

KdvjPX.jpg

İzlenimlerime gelecek olursak, ürünü 2 ay önce aldım ve hemen paylaşmak istemedim olumsuz yorumlar almamak için biraz test edeyim dedim. Sonuç olarak görselliğinden aşırı derecede memnunum, yapıştırma olayı biraz tereddütte bırakmıştı beni ama oda oldukça kuvvetliymiş, şiddetli yağmur , antalya güneşi ve tazyikli suya mağruz kaldı ve en ufak bi kalkma söz konusu bile değil. Çekim gücü olarak ben antalya merkezde olduğum için hiçbir sıkıntı yaşamadım bütün istasyonları sorunsuz dinliyorum. Ancak merkezi yerlerde oturmayanlar için durum aynı olur mu bilemiyorum. Herkese keyifli forumlar...

Aracım 2016 edition plus. Araçta uzun anten var. Bu antene yukarıda bahsettiğiniz Shark Anten uygulanabilir mi? Tavan iç döşemesini sökmeden sadece anten ucu sökülerek shark anteni bağlayabilir miyim? Bağlanırsa çekim gücünde bir düşme/sorun yaşar mıyım?