Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Shark anten görselliğini seven ve uygulamak isteyen arkadaşlarıma kendi yaptığım uygulama hakkında biraz bilgi vermek istedim.

Öncelikle ürünü aşağıdaki linkten 14 $ gibi bir rakama 0 kargo ücreti ile alabilirsiniz, alırken not kısmına hangi renk istediğinizi belirmeniz gerekiyor, hiçbirşey yazmazsanız siyah gönderirler.

http://www.aliexpress.com/item/Opel-Astra-Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-antenna-signal-shark-fin-with-3M/1225595709.html

veya

http://www.aliexpress.com/item/Opel-Astra-Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-antenna-signal-shark-fin-with-3M/874160349.html

Sadece 3M yapıştırıcıya ihtiyacı olanlar da aşağıdaki linkten temin edebilirler.

http://www.aliexpress.com/store/product/The-3M-glue-of-Car-antenna-signal-shark/114242_1472053710.html

Ürün geldi, içerisinde çeşitli vidalar ve 3M yapıştırıcısı mevcut, ürün içerisine monte edilmiş anteni de görünüyor.

xEmlJ8.jpg

Eski antenimizi çevirerek söküyoruz ve yeni anteni uygun vida ile vidalıyoruz. (Resimde küçük bir detay hatası var, önce 3M'yi antene yapıştırın ondan sonra vidalamayı yapın, yoksa benim gibi tekrar söküp takmak sorunda kalırsınız :) )

KdvjX4.jpg

Uygulama sonrası resimleri

xV9pEn.jpg

K4jm1L.jpg

wLlPZj.jpg

KdvjPX.jpg

İzlenimlerime gelecek olursak, ürünü 2 ay önce aldım ve hemen paylaşmak istemedim olumsuz yorumlar almamak için biraz test edeyim dedim. Sonuç olarak görselliğinden aşırı derecede memnunum, yapıştırma olayı biraz tereddütte bırakmıştı beni ama oda oldukça kuvvetliymiş, şiddetli yağmur , antalya güneşi ve tazyikli suya mağruz kaldı ve en ufak bi kalkma söz konusu bile değil. Çekim gücü olarak ben antalya merkezde olduğum için hiçbir sıkıntı yaşamadım bütün istasyonları sorunsuz dinliyorum. Ancak merkezi yerlerde oturmayanlar için durum aynı olur mu bilemiyorum. Herkese keyifli forumlar...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Orjinalligi bozulmadan tavan dosemesi sokulmeden takildigi icin cok iyi bence. Yanliz orjinaline gore sanki biraz kaba gibi belkide resimden oyle gorunuyordur.
Gule gule kullanin.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Orjinalligi bozulmadan tavan dosemesi sokulmeden takildigi icin cok iyi bence. Yanliz orjinaline gore sanki biraz kaba gibi belkide resimden oyle gorunuyordur.
Gule gule kullanin.

Teşekkür ederim Bülent abi, evet orjinalinde gelenden farklı ve büyük duruyor, orjinaldeki zaten siyah plastik renginde ve her araçda aynı kullanılıyor. Bunda araç rengine göre geliyor BMW lerdeki tarzda olmuş yapı olarak.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenan valla antene bayıldım ama ben böyle yurt dışındakı sıtelerden alışveriş yapamıyorum cunku yolu yordamını bılmıyorum burda turkıyede bunun aynısını bulamazmıydın acaba

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

general_Applause tebrikler elinize saglik cok guzel olmus

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
kenan valla antene bayıldım ama ben böyle yurt dışındakı sıtelerden alışveriş yapamıyorum cunku yolu yordamını bılmıyorum burda turkıyede bunun aynısını bulamazmıydın acaba

Abi hiç denk gelmedim açıkcası. Ama şunu söyleyebilirim gittigidiyordan alıyormuş gibi alabilirsin. Gümrüğe kesinlikle takılmaz ve kapına kadar teslim edilir. Sadece 10 gün kadar bekleme süresi olur

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende cok begendim elinize saglik.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx
Bize soracak birşey de bırakmamış herşeyi açıklamışsınız. 14alkiss Güle güle kullanın.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda shark var ama bu daha hoş durmuş.Malum aracım karbon siyah tepedeki anten görüntüsü plastik siyah çok uyumsuz duruyor.Bmw tarzı olmasını bende istiyordum en kısa zamanda almak istiyorum bende bundan 2 3 tane daha foto çekebilir misiniz takıldıktan sonra ki haliyle ilgili önden yandan arkadan şeklinde :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel olmuş gerçekten, elinize sağlık.
Ben de almayı düşünüyorum :)