Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Emrah64 link' Alıntı:
merhaba mert biliyorsun aynı durum benimde basıma geldi antenle gelen 3m bant fazla dayanmadı gecen hafta sonu carub marka cift yönlü bant ile uygulamaya koyuldum ve bant kaportayla anten arasında sırttı ve vazgectim tavsiye ettigin siyah kalemin rengi ilerleyen zamanlarda arac yıkandıkca bantın rengi ortaya cıkma gibi bir durum söz konusu mu acaba muhtemelen bu durumu göz önünde bulunduraraktan uygulamayı yapmışsındır ama sence ilerleyen zamanlarda durum ne olur?

Permanent özellikli kalemler dış ortamda işaretleme ve boyama yapmak için çok ideal ürünler. Yağmur, çamur, rüzgar gibi etkenlerden kolay kolay etkilenmez.  :)
Boyayı bozabilecektek etken alkollü bir sıvı teması. Alkollü bir sıvı boyaya temas ettiği an akar gider.  :)
Ama yinede ben 4-5 yıkama boyunca tecrübe edip, sıkıntı çıkarsa bu başlıkta paylaşırım.  :)

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu paylaşım için çok teşekkürler Kenan bey, ilk defa yabancı bir siteden alş yaptım kıt ingilicemle inşallah hata yapmamışımdır ki mail adresime siteden gelen yazıyı buraya eklerim yarın, sanırım almayı başardım. peki tahmien kaç günde gelir?

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

kursatihtilali link' Alıntı:
bu paylaşım için çok teşekkürler Kenan bey, ilk defa yabancı bir siteden alş yaptım kıt ingilicemle inşallah hata yapmamışımdır ki mail adresime siteden gelen yazıyı buraya eklerim yarın, sanırım almayı başardım. peki tahmien kaç günde gelir?

15 Gün içinde geliyor.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

MeRt link' Alıntı:
Permanent özellikli kalemler dış ortamda işaretleme ve boyama yapmak için çok ideal ürünler. Yağmur, çamur, rüzgar gibi etkenlerden kolay kolay etkilenmez.  :)
Boyayı bozabilecektek etken alkollü bir sıvı teması. Alkollü bir sıvı boyaya temas ettiği an akar gider.  :)
Ama yinede ben 4-5 yıkama boyunca tecrübe edip, sıkıntı çıkarsa bu başlıkta paylaşırım.  :)
teşekkür ederim mert ilerleyen zamanlardaki edindiğin tecrübeyi merakla bekliyorum eger bir problem olmazsa bende o kalemden alıp bu uygulamayı yapmak istiyorum birde kalemi nerden temin edebilirim kırtasiyelerde falan bulabilirmiyim acaba.!mert unutma lütfern konuyla ilgili tecrübenden kesinlikle kırmızı ışık veya yeşil ışık bekliyorum :)konunun takipcisiyim

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dear MAHMUT ERSOY,
This is an e-mail notification to inform you that your order .60898018108913 has been shipped by the seller on 2014.01.22 17:02. You are advised to contact the seller for shipment information.

The Purchase Protection of order .60898018108913  will end on 2014.03.23 17:02.

1. If you are satisfied with the items you have received, then you can click ‘Confirm Order Received ’.

2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click ’Open Dispute. ’ before Purchase Protection deadline or Purchase will be automatically finalized.

3. If you would like to extend your Purchase Protection you can contact the seller directly or click ‘Request to extend Purchase Protection’ to ask for the seller’s approval.

Please note if there is no action taken within Purchase Protection, your order will be automatically finalized with payment released.

yukarıdaki mail gelmiş bana, siparişi dün verdim. tedarikçi işi bırakmasın? bırakırsa orada olmazdı di mi ilan?

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali kısaca ürünü satın almışsınız satıcının kargolaması bekleniyor. Kargolanınca bilgilendirileceksiniz. Sonrasında da gittigidiyor mantığı ürünü onayla, sorun bildir ve satınalma sürecini uzat seçenekleri var.

Emrah64 link' Alıntı:
teşekkür ederim mert ilerleyen zamanlardaki edindiğin tecrübeyi merakla bekliyorum eger bir problem olmazsa bende o kalemden alıp bu uygulamayı yapmak istiyorum birde kalemi nerden temin edebilirim kırtasiyelerde falan bulabilirmiyim acaba.!mert unutma lütfern konuyla ilgili tecrübenden kesinlikle kırmızı ışık veya yeşil ışık bekliyorum :)konunun takipcisiyim

Kuytu kenar olamayan kırtasiyecilerde bulursunuz. Birebir o kalemi bulamazsanız yine edding markasının 2000 nolu kalemini de kullanabilirsiniz.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com