Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

albertxx link' Alıntı:
Benim aracımda shark var ama bu daha hoş durmuş.Malum aracım karbon siyah tepedeki anten görüntüsü plastik siyah çok uyumsuz duruyor.Bmw tarzı olmasını bende istiyordum en kısa zamanda almak istiyorum bende bundan 2 3 tane daha foto çekebilir misiniz takıldıktan sonra ki haliyle ilgili önden yandan arkadan şeklinde :)

Tabiki en kısa zamanda farklı açılardan resimler eklerim

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gayet başarılı elinize sağlık çok güzel olmuş bende bır degerlendırmeye alayım  :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel olmuş, elinize sağlık...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok yakışmış, harika görünüyor valla. :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende çok beğendim bu gece sipariş veriyorum ama renk konusunda kararsız kaldım. aracım beyaz sizce siyah mı? beyaz mı? daha iyi olur. ürün renklerinin hepsi parlak görünüyor yani siyahta piano black sanırım. sizce beyaz araca hangi renk??
@nanisa arkadaşım istersen ben 2 ürün sipariş edeyim birini sana kargo yaparım. adresini ve ne renk istediğini mesaj at bana

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bende çok beğendim bu gece sipariş veriyorum ama renk konusunda kararsız kaldım. aracım beyaz sizce siyah mı? beyaz mı? daha iyi olur. ürün renklerinin hepsi parlak görünüyor yani siyahta piano black sanırım. sizce beyaz araca hangi renk??
@nanisa arkadaşım istersen ben 2 ürün sipariş edeyim birini sana kargo yaparım. adresini ve ne renk istediğini mesaj at bana
valla eğer oyle bırsey yaparsan varya  mutuluktan  uçarım  angelll  bana sıyahını sıparış et gercı sıyaha beyazda yakışır ama sen yınede sıyahını sıparışını et bana  odemeyı de sana yollarım artık nasıl ıstersen bu da telefonum  0543 607 05 13 adım sinan 

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birşey daha merak ettim.Bizimkilerde shark var onu nasıl sökücez söken var mı malum içi boş onun bir halta yaramıyor sökme işlemi zor olur mu tavana zarar verir mi acaba ???

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence araç renginde alın beyaza siyah çok sırıtacaktır

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Birşey daha merak ettim.Bizimkilerde shark var onu nasıl sökücez söken var mı malum içi boş onun bir halta yaramıyor sökme işlemi zor olur mu tavana zarar verir mi acaba ???

Onlar tavanın içinden vidalı onu sökmek için iç döşemenin kaldırılması gerekiyor. Emin olmamakla birlikte bu anten onun üzerini örter diye düşünüyorum.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
valla eğer oyle bırsey yaparsan varya  mutuluktan  uçarım   angelll  bana sıyahını sıparış et gercı sıyaha beyazda yakışır ama sen yınede sıyahını sıparışını et bana  odemeyı de sana yollarım artık nasıl ıstersen bu da telefonum  0543 607 05 13 adım sinan 
bana adresini özelden gönder. direk senin adresine adına göndertcem. nasılsa ücretsiz kargo gelecek adresine kadar