Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

Mert mükemmel bir paylaşım yapmışsın.Hatta sana teşekkür de ettim.Fotoğraflardan belli oluyor zaten de;gözümle görmediğimden senin yorumunu da buradan okumak isterim.Çok mu aydınlık oluyor?Daha önce hiç böyle birşey denemedim de.Yani çok aydınlıksa rahatsız eder mi insanı?Ama bagaj için kesinlikle iyi olur derim.Daha aydınlık bagaj iyi olur.Ama içi aydınlatma konusunda kararsız kaldım.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Mert mükemmel bir paylaşım yapmışsın.Hatta sana teşekkür de ettim.Fotoğraflardan belli oluyor zaten de;gözümle görmediğimden senin yorumunu da buradan okumak isterim.ևok mu aydınlık oluyor?Daha önce hiç böyle birşey denemedim de.Yani çok aydınlıksa rahatsız eder mi insanı?Ama bagaj için kesinlikle iyi olur derim.Daha aydınlık bagaj iyi olur.Ama içi aydınlatma konusunda kararsız kaldım.

Osman abi şöyle izah etmeye çalışayım.

Eğer benim kullandığım ledlerden kullanırsanız hem orta aydınlatmayı hemde sağ sol okuma lambalarını aynı anda açtığınızda arabanın içi gündüz kıvamına geliyor.  :)

Sadece orta aydınlatma çalıştığında ise çok aşırı olmamakla beraber sarı ampule göre biraz daha güçlü aydınlatma sağlıyor.

Bagaj için kesinlikle bende bu ledleri tavsiye ederim, sarı ampule göre çok daha kullanışlı ve işlevsel.

Yine aynı şekilde torpido içinde çok hoş bir aydınlatma sağlıyor, en çokta tamamen karanlıkta torpido kapağını açtığımda görülen beyaz ışığı seviyorum.  :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Osman abi şöyle izah etmeye çalışayım.

Eğer benim kullandığım ledlerden kullanırsanız hem orta aydınlatmayı hemde sağ sol okuma lambalarını aynı anda açtığınızda arabanın içi gündüz kıvamına geliyor.  :)

Sadece orta aydınlatma çalıştığında ise çok aşırı olmamakla beraber sarı ampule göre biraz daha güçlü aydınlatma sağlıyor.

Bagaj için kesinlikle bende bu ledleri tavsiye ederim, sarı ampule göre çok daha kullanışlı ve işlevsel.

Yine aynı şekilde torpido içinde çok hoş bir aydınlatma sağlıyor, en çokta tamamen karanlıkta torpido kapağını açtığımda görülen beyaz ışığı seviyorum.   :)
Var ya şu "karanlık ortamda torpido kapağını açına bir ışık gördüm hem de bembeyaz" deyişin beni," ben de istiyorum ben de!!!" haline soktu. (:) Madem orta aydınlatmada da öyle aşırı bir aydınlatma yokmuş.Tamam ben de yapayım.Ama makyaj aynalarınınkini de led yapman için elini çabuk tut.Hanım fırçalamasın sonra beni."Osman hani benim lambalar neden beyaz değil  çekiççç"  kahka536 kahka536 kahka536 Mert,bu ürünleri verdiğin o linklerden alayım dimi?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Var ya şu "karanlık ortamda torpido kapağını açına bir ışık gördüm hem de bembeyaz" deyişin beni," ben de istiyorum ben de!!!" haline soktu. (:) Madem orta aydınlatmada da öyle aşırı bir aydınlatma yokmuş.Tamam ben de yapayım.Ama makyaj aynalarınınkini de led yapman için elini çabuk tut.Hanım fırçalamasın sonra beni."Osman hani benim lambalar neden beyaz değil  çekiççç"  kahka536 kahka536 kahka536 Mert,bu ürünleri verdiğin o linklerden alayım dimi?

Ben o linklerden almıştım, satıcı çok ilgili ve dürüst biri.

Tek seferde alacağınız bütün ledleri sipariş vermeye özen gösterinki bir seferlik kargo ücretiyle maliyeti azaltın.  :)

Bu arada makyaj aydınlatmaları için aynı durum bende de mevcut. Kız arkadaşım kendi ışıklarını beyaz yaptın benimkilerle uğraşmıyorsun bile diyor.  :D

Makyaj aydınlatmaları için uyumlu led arayışlarım devam ediyor.  :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Ben o linklerden almıştım, satıcı çok ilgili ve dürüst biri.

Tek seferde alacağınız bütün ledleri sipariş vermeye özen gösterinki bir seferlik kargo ücretiyle maliyeti azaltın.  :)

Bu arada makyaj aydınlatmaları için aynı durum bende de mevcut. Kız arkadaşım kendi ışıklarını beyaz yaptın benimkilerle uğraşmıyorsun bile diyor.  :D

Makyaj aydınlatmaları için uyumlu led arayışlarım devam ediyor.  :)
Benim de aklımdaydı o kargo ücreti.Eee ben nasıl alacağım hepsini tek seferde?Mert bana bir yardım ediversen bu konuda. general_Pray

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Benim de aklımdaydı o kargo ücreti.Eee ben nasıl alacağım hepsini tek seferde?Mert bana bir yardım ediversen bu konuda. general_Pray

Hangilerini değiştireceksin Osman abi?

Ona göre yardımcı olmaya çalışayım.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Hangilerini değiştireceksin Osman abi?

Ona göre yardımcı olmaya çalışayım.
Mert hepsini diyeyim.Sadece plaka aydınlatmasını arıza ışığı verdiği için istemem.Zaten Phılıps H7 Blue Vision 4000K far ampulü alacağım.Onun yanında hediye olarak T10 5W ampül veriyorlar.Onu plaka aydınlatması olarak deneyeceğim.Gündüz farları için de Ankara'dan Halil abi mtec t20 gönderecek.Beyazlar içinde olacağım yani. ((:)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert,bu ampülleri tek bir seferde alabilecek miyim?Olmazsa senin verdiğin linklerden ayrı ayrı da alabilirim yani.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Mert,bu ampülleri tek bir seferde alabilecek miyim?Olmazsa senin verdiğin linklerden ayrı ayrı da alabilirim yani.

Hepsini aynı anda alabilirsiniz.

Ayrı ayrı almaya kalkarsanız astarı yüzünden pahalıya gelir. Ledler kadar kargo masrafı olur.

Siparişleri verdikten sonra satıcıya mesaj atın, tüm siparişlerinizi tek kargoda göndermesini rica edin. Siz söylemesenizde tek kargoda gönderiyor ama biz yinede emin olalım.  :)

Bu üründen ön ve arka okuma lambaları için 4 adet sipariş vermeniz gerekiyor. (2 Paket)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-photon-philips-8-li-led-t10-yuksek-beyaz-isik-verir-61253926/detay/

Bagaj ve Torpido için bu 20 ledli üründen 2 tane sipariş vermeniz gerekiyor. (1 Paket)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-photon-20-li-led-dipsiz-park-ampulu-yuksek-beyaz-isik-verir-59346634/detay/

Bu üründen de ön iç aydınlatmanın orta kısmı için bir adet gerekiyor ama paket içeriğinde 2 tane olduğundan biri yedek olacak. (1 Paket)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-photon-5-li-dipsiz-park-ledi-t10-yuksek-bayaz-isik-59344348/detay

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert bu son linkteki ampulu taktim ben bagajla torpidoya
Ozkanada aldim aynisindan onun aracada takacagiz
Bu guneslik icinde vardi herhalde aldigim yerde bi ara sorar varsa sana numarasini veririm maslakta