Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

MeRt link' Alıntı:
Markadan markaya bu numaralandırma olayı çok değişiklik gösteriyor.  :(

Bir markanın 2 numarası içeriyi belli ederken diğer markanınki zift gibi oluyor.  :(

Belki bu ledler yada çevirmelerde cam açmak işinizi görür ama çok koyu olduysa polisler sıkıntı yaratacaktır.
winguard markası hakkında bilginiz var mı arkadaş tavsiyesi üzerine yaptırdık bugun telefonla görüştüm  1 hafta dursun tam kuruyunca beğenmezsen değiştirelim dedi 1 numara düşüğünü yaptırcam veya sadece önleri 1 numara düşük yaptırırsam araç biriaz ferahlar mı. yeni focuslarda öne göre arka daha koyu oluyor ya aynı görüntüye ulaşılabilir mi acaba

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

forumda bence en önemli konulardan birini bu kadar detaylı ve güzel anlatman çok büyük bir lütuf bizim için mert. ben de degiştirip led takmıştım ama senin aydınlatmalar harika. büyük bir teşekkür benden. forum seninle gurur duyuyor

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
forumda bence en önemli konulardan birini bu kadar detaylı ve güzel anlatman çok büyük bir lütuf bizim için mert. ben de degiştirip led takmıştım ama senin aydınlatmalar harika. büyük bir teşekkür benden. forum seninle gurur duyuyor

Güzel yorumun için çok teşekkürler Metin abi.

İnşallah uygulamayı düşünen arkadaşlara biraz yardımım dokunmuştur.  :)

556655

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok detaylı anlatmısıın  thnxx

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
winguard markası hakkında bilginiz var mı arkadaş tavsiyesi üzerine yaptırdık bugun telefonla görüştüm  1 hafta dursun tam kuruyunca beğenmezsen değiştirelim dedi 1 numara düşüğünü yaptırcam veya sadece önleri 1 numara düşük yaptırırsam araç biriaz ferahlar mı. yeni focuslarda öne göre arka daha koyu oluyor ya aynı görüntüye ulaşılabilir mi acaba

Winguard markası hakkında hiç bilgim yok ama çok koyu oldu ise ön camlara bir numara düşüğünü yaptırmak daha mantıklı olur.

Arka camlar aşırı koyu değilse iki numarada kalabilir, bildiğim kadarıyla araçların arka camları yasalara göre %75 oranında karartılabiliyor.

֖n camların tonunu bir numara açtırmak hem görüş için hemde polis sıkıntıları için biraz daha rahatlatır diye düşünüyorum.  :)

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
Winguard markası hakkında hiç bilgim yok ama çok koyu oldu ise ön camlara bir numara düşüğünü yaptırmak daha mantıklı olur.

Arka camlar aşırı koyu değilse iki numarada kalabilir, bildiğim kadarıyla araçların arka camları yasalara göre %75 oranında karartılabiliyor.

֖n camların tonunu bir numara açtırmak hem görüş için hemde polis sıkıntıları için biraz daha rahatlatır diye düşünüyorum.  :)
ilginiz için teşekkür ederim sizin konu dağılmasın önümüzdeki haftasonu elimden gelelni yapcam gelişmelerden sizi haberdar ederim bilgi edinmeniz açısından. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
ilginiz için teşekkür ederim sizin konu dağılmasın önümüzdeki haftasonu elimden gelelni yapcam gelişmelerden sizi haberdar ederim bilgi edinmeniz açısından. :)

İnşallah istediğiniz gibi olur, sıkıntı yaşamazsınız.  :)

Uygulama bittikten sonra fotoğrafları bekliyoruz, yaptırmayı düşünen arkadaşlara hem marka hakkında hemde renk tonu olarak yol göstermiş olursunuz.  greatt

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
İnşallah istediğiniz gibi olur, sıkıntı yaşamazsınız.  :)

Uygulama bittikten sonra fotoğrafları bekliyoruz, yaptırmayı düşünen arkadaşlara hem marka hakkında hemde renk tonu olarak yol göstermiş olursunuz.  greatt
inşAllah sıkıntı yaşamam diye umuyorum bakalım haftaya nolcak :) kendinize iyi bakın teşşekürler :)

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elinize sağlık
gayet güzel bir paylaşım olmuş

ancak sormak istediğim bir şey var

bu ledler sonrasında dikiz aynasıını ünüde olan  vites kutusuna yansıyan o kırmızı led ışığı iptal mi oldu??
resimlerde öğle bir şey farkettim sanki
öyle olduysa o hoş ambiyansı biraz etklilemiştir heralde