Astra J çakarlı led sis farı uygulaması

madmax50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir düşündüğüm led sis farı uygulamasını yaptık. Eagle eye olarak bilinen mercekli power led kullanılarak aliminyum blokla kapatılmış 4 cm boyutunda led kullandık.

Kullanılan ürün: http://www.aliexpress.com/item/Free...hlight-Eagle-Eye-LED-Day-Time/1351866284.html

Bizim kullandığımız üründe çakar özelliği de mevcut. 4cm çapında sis farı çerçevesini deldik ve kolayca montajını yaptık. Sis farını tampon sökmeden basitçe çıkarabiliyorsunuz. Silikon ile ledleri yapıştırdık. Ben daha belirgin olması için krom çerçeveli led kullandım. Direksiyon altındaki çekmeceye kablosu çekiliğ 2 kademeli anahtar takıldı. İlk kademe sis farı, ikinci kademede çakar yanıyor. Çakarlar ekstradan geldi yoksa kullanacağım bir özellik değil.

Ledler akşam aşırı göz almıyor, kısa farlar kadar ancak rahatsız ediyor. Ben akşam açmıyorum zira amacım gündüz sinyal altında orijinal görünecek bir sis farı görüntüsü vermekti. Ledlerin aydınlatması tabiki orijinal sis farı kalitesinde değil ama görüntü olarak özellikle akşam çok hoş.

Fotoğrafta görülen sarı bölge tam karşıdan bakılınca belli oluyor, araç üzerinde aşağıda kaldığı için görüntü beyaz.
OoLKa3e.jpg

Arkadan silikonlanarak kapatıldı
u5WQrZf.jpg

uQ36Kk2.jpg

YEiOSqd.jpg

JCsA4hz.jpg

LeHNT56.jpg

Oz8cc3r.jpg