astra j grubu

abi kadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar edition plus kullanan varmı aranızda ben hiç memnun değilim donanım eksikleri bu araçta çok var bence sizce biz bu araçlara okadar para ödüyoruz neden bizlere eksik donanımlı veriyorlar yurt dışına giden astralar hiç bizim kullandığımız astralardan değil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sizin araç yine iyiymiş benim araca göre :)..Bende Edition var.....Malesef bizim vergilendirme,dolar kuru vs..den dolayı bizim en boş donanım paketi ile millet en full ünü alıyor...Bu fiyatlara satabilmek için donanım özelliklerini düşürüyorlar..

abi kadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin araç yine iyiymiş benim araca göre :)..Bende Edition var.....Malesef bizim vergilendirme,dolar kuru vs..den dolayı bizim en boş donanım paketi ile millet en full ünü alıyor...Bu fiyatlara satabilmek için donanım özelliklerini düşürüyorlar..
Evet haklısınız maalesef düşürüyorlar donanımları:)

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yurtdışıyla kıyaslama ayrı bir mevzu kanayan yaramız her alanda. Ama kıyaslama Tr sınırları içerisinde ise bizim en boş dediğimiz editionda bile diğer muadil araçlardan daha fazla özellik var.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar edition plus kullanan varmı aranızda ben hiç memnun değilim donanım eksikleri bu araçta çok var bence sizce biz bu araçlara okadar para ödüyoruz neden bizlere eksik donanımlı veriyorlar yurt dışına giden astralar hiç bizim kullandığımız astralardan değil
Aracınız benzinli atmosferikse en cok cekis sorunu yasıyosunuzdur cünki benim war 2016 model benzin 1.6 atmosferik aracın agırlıgı sebebiyle motorun torku aracı iwmelendirmekte zayıf kalıyor hal böyle olunca arac hem cok yakıyor hemde kacmıyor duruşu tipi asaleti gösterişli ama atmosferik olan tipleri cekis zayıflıgından sınıfta kalıyor