2012 astra cosmo paket değişime değermi

M_koyuncu70

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar iyi forumlar aranıza 2012 model astra cosmo paket ile katıldım genelde ticari grubu kullandık halende kullanıyoruz sedan grubu araçlara bakıyorduk sıfırmı alalım egeamı olsun renomu olsun derken egeayı eledik bi içime sinmedi renodada fiyat beklediğimizin üzerinde dedi ve faiz yüksek çıkıyor fazla borçlanmadan 2.el Avrupa modellere bakalım dedik galerileri bi dolaştık bi kaç model belirledik derken bi tanıdık ben arabayı satacam dedi 2012 model opel astra cosmo paket 1.4 turbo benzin (LPG yok takmayızda) 200 bin km 250bine ilk sahibinden aldık biz ikinci sahibiyiz araç bakımlı 4000 bin tl tramer kaydı var oda ön soldan vurmuşlar işlemler yetkili serviste birebir orjinal parçalar ile değişmiş ekpertizde motor durumu filan güzel çıktı araba yol tutuşu olsun özellikleri olsun bizi oldukça tatmin etti alırken opel alman kalitesi diye tereddütsüz aldık zaten bi opel heveside vardı araçtan memnun olunca üzerine biraz para ekleyip 2017 üstü astralar ile değişim yapsammıki diyorum bariz fark varmı değermiki illaki üstüne para verecez ilanlara bakıyorum çoğu modelde hasar kaydı daha fazla yada ağır hasarlı bizimki modeline göre çok az diyebiliriz trameri bide bizimki cosmo paket sadece ön kaputta boya var oda orjinal rengini tutturamamışlar servis ile görüştüm bi sadece ön kaputu boyar geri yüzeydeki derin çizikleri kapatır boya koruma atarız 10 numara olur diyor boyasını korumasını yaptırıp biniyimmi bide crossland modelinin edition paketine takıldık 678e bıraktı en son bizde şu ortamda fazla borçlanmak istemiyoruz belkide elimizdeki ford connecti yenileyebiliriz kısaca elimdeki astra yı yeni modelleri ile takas mantıklımı hepinizden özür diliyorum yazı biraz uzun oldu ama bu gruptan başka daha iyi bilği alacağım yer yok diye düşündüm

M_koyuncu70

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
IMG_20220811_11454117ec9ae7a8007bf1.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Muhammet bey burada önemli olan paranızı arabaya yatırmaya değer mi sorusuna yanıt vermek olacaktır. Enflasyon kötü durumda değilken ben 3 yaşından büyük araç almamaya çalışırdım. 5-6 yıl binip satarım diye planlar yapardım. Sebebiyse araçların 5 yaşından sonra bazı parçalarının artık değişme vakti gelmesi oluyordu. Genç araç sahibi olmak her zaman arızalar konusunda sizi avantajlı duruma sokacaktır...

Mevzunun özü genç araç almak iyidir. Ancak para bağlamak mantıklımı değilmi açıkcası birşey diyemiyorum. Bu arada Cosmo candır :)

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
aracınız hayırlı olsun. size alın almayın demek çok doğru olmaz. karar elbette ki sizindir. ancak sorduğunuz soruya göre konuşursak ihtiyacınızı gören otomobil hangisi ise cebinize uygun olan hangisi ise tercih o yönde olabilir. maalesef nihayetinde maddiyat dünyası oldu artık her şey.

• Beğen
Tepkiler: M_koyuncu70