Astra j 2015 hb içeriye ses alma sorunu

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar forumda yeniyim bilginizden faydalanmak istiyorum 2015 astra hb aracım var araç yolda giderken yol sesini motor sesini içeriye fazlasıyla alıyor servise götürdüm fitillerden dediler aracım garantili olmasına rağmen fitiller garantiye girmiyor diyip değiştirmediler bu ses sorunu ile ilgili ne yapabilirim. Teşekkürle r

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler yapmaya çalışıcam

alrico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin yetkili servislerinden garantiye girmez lafını duyunca çıldırmamak elde değil. . Dizel 1,6 otomatik 2016 astra kullanıyorum. Dizel sesinden fazla yol sesini duyuyorum. yüksek süratlerden de bahsetmiyorum.

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin yetkili servislerinden garantiye girmez lafını duyunca çıldırmamak elde değil. . Dizel 1,6 otomatik 2016 astra kullanıyorum. Dizel sesinden fazla yol sesini duyuyorum. yüksek süratlerden de bahsetmiyorum.
Bana ilk arabayı aynı zamanda bakıma bırakacaktım tamam garantiden hallederiz dediler sonra arabayı bırakıp bakım gittikten sonra yol sesi içeriye alma fitil sorunu değilmiş o sorunu kapsamıyormuş gibi bişey dediler bende sinirlendim aldım geri

alrico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana ilk arabayı aynı zamanda bakıma bırakacaktım tamam garantiden hallederiz dediler sonra arabayı bırakıp bakım gittikten sonra yol sesi içeriye alma fitil sorunu değilmiş o sorunu kapsamıyormuş gibi bişey dediler bende sinirlendim aldım geri
aynı şeyleri her yetkili servis den duyoruz. Opel sorunlu değil servisleri sorunlu.

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisle görüşmemden sonra Opel Türkiye ye maşl attım aradılar konuyla ilgileneceklerini söylediler sonra dönüş yaptıkların da onlarda aynı şeyi söyleyip garantı kapsamı dışında olduğunu söylediler