Astra J 2012 değişiklikleri

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 2012 değişiklikleri

Evet Astra J de kaputta amortisör yok , astra H ta vardı neden kaldırmışlar anlamadım :(

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Swift link' Alıntı:
Led 1 euro etmez herhalde ama mesela torpido rafı 1 euroya yakındır belki. Ama toplam fatura bedeli yılda bir kaç yüzbin euroyu bulur, satış sayısına göre. Zararda olan bir firma için her kuruş önemli. Böyle ufak tırtıklamalar ile yılda milyonlarca euro kar (ya da az zarar) ediliyor. Kendi içinde gayet mantıklı bence.
sn swift hersey maliyet odaklı stratejilerle çözülemez. ürünle birlikte lanse ettiginiz özelliklerden, donanımlardan veya aksesuarlardan birini zamanla kaldırıyorsanız(-ki her yeni modelde bir eksiklik var), buna şark kurnazlığı denir. 1 euro etmez ama binlerce satışta binlerce euro maliyet tasarrufu mantıgınız, çok uluslu şirketlere yakışmayan bir maliyet politikasıdır. elbette lüfthansa hava yolları, 2001-2002 havacılık krizinde(11 eylülün hemen sonrası) kahvaltılardaki zeytin sayısını 3 adet azaltarak milyonlarca dolarlık tasarruf saglamıştı. ancak şirket krizde ayakta kalabilmek adına  tasarruf tedbirlerine başvurmuştu.

opelin yeni jenerasyon araçları, yeni teknolojisi ve çevreye duyarlı ecoflex ürünleri ve bunların lansmanı krizde ayakta kalabilmek adına yapılmış üst düzey radikal innovasyon seçeneklerini içeriyordu ki milyarlarca dolarlık bir geni dönüş sağlaması bekleniyor... opelin her modelde ufak kırpmalara gitmesinin ana nedeni ya ciddi feedbacklerdir ya da şark kurnazlığıdır.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=MeRt link=topic=1660.msg47594#msg47594 date=1316629715]
hangi marka kullanıyor unuttum ama bizim Astralar için biçilmiş kaftan bence Astranızı kullanırken eve uzun yoldan dönmek isteyeceksiniz :)
zaten yeni astra için bu slogan :)
[/quote]

Hakan Bey bilgi için teşekkürler gerçekten yeni Astralar için kullanıldığını bilmiyordum  :) Demek ki Opel'in Reklam ve pazarlama departmanı da benim gibi düşünüyormuş :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şuanda siyah renk ne diye geçiyor benim sipariş formuna carbon siyah yazılmış aklıma takıldı şimdi farklı bir siyah mı diye?

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaa arkadaşlar şu tavandaki ledleri anlamadım. yoksa benim araçta mı yok ben üstte  bi led gördüğümü hatırlamıyorum. vitesin altında var. sizin led dediğiniz harita okuma lambaları mı acaba.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Led tavan aydınaltması 2012 lerde yok :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Şuanda siyah renk ne diye geçiyor benim sipariş formuna carbon siyah yazılmış aklıma takıldı şimdi farklı bir siyah mı diye?
yeni katalogda sadece siyah diye geçiyor, carbon siyah da muhtemelen bildiğimiz siyah dır :)

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araçta ( 2012 ) 1.3 dizel olmasına karşın bagaj kapağında ecoflex ibaresi yok. ayrıca bizim araçlarda yani 1.3 dizellerde 2009 dan itibaren olmak üzere start stop opsiyonu varmıydı veya standartmıydı? 2012 de kırptıkları özelliklerden biri mi yoksa?