Astra J 1.6 cdti Sabit Volant Dönüştürmede sıkıntı olur mu?

Mert2771

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sabit volant araca uymadı ben de orjinal taktırdım mecburen, Masraflı oldu baya 5900 liraya mal oldu bana ama yukarıda linkte verdiğim videoda ustanın dediği gibi kalibrasyonu yaptırınca araba harika oldu maşallah, Sıfır halinden çok çok iyi. Yukarıda yazdığım tüm sorunlardan kurtuldum hamdolsun, Yani opel astra 1.6 cdti manuel kronik volant sorununun sebebi debriyaj kalibrasyonunun yanlış olmasıından yada bozulmasından, Çünkü volana her seferinde vuruyordu araba oda ancak 85 k km dayanabiliyordu ve dağılıyordu, şimdi araç gerçekten pamuk gibi vites geçiyor sanki tam otomatik tork konvertörlü araç gibi oldu, Eskiden bindiğim tüm manuellerden kötü vitesi vardı şimdi hepsinden iyi oldu, inşallah birilerine faydası olur. Videodaki ustadan da Allah razı olsun onun sayesinde çözdük.
Selamlar. Benim de baskı balata bitmek üzere. Parça maliyeti 8 9 bin TL geliyor. Merak ettiğim konu sabit volant neden olmadi markası neydi?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Benim de baskı balata bitmek üzere. Parça maliyeti 8 9 bin TL geliyor. Merak ettiğim konu sabit volant neden olmadi markası neydi?
Baskının bittiğini anlıyorsanız bir an önce yaptırın. Benim gibi volanı almayın elinize. Daha maliyetli oluyor.