Astra H Sedan | Kapı Hoparlör Tavsiyesi

jRMix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

Astra H Sedan için sağ takımda sanki sorun varmış gibi arada bozuk ses çıkıyor. Normalde değil ama böyle dikkatli dinlendiğinde vs. değiştirmek istersem yerlerine ne almam gerek.

Cd30 Mp3 var ve orjinal enjoy 7 hoparlörlü sistemi var.

Servisten orjinal mi almalıyım yoksa piyasada bulunan tweeterli bir şeyler mi almalıyım ?

Aracımın sesinden memnundum bass ayarından vs.

Yerine ne önerirsiniz ne yapayım ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu profil kısmını önce bir düzenleyelim. Yardım kolay.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sağ taraf komple problemli olamaz.
Servisten kobtrol ettirin önce.
Soket bağlantı vs hatası olabilir.
Sol taraf Orjinal ken sağ tarafa başka bir ürün montajlarsanız dengesiz garip bir ses alırsınız.

jRMix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ taraf komple problemli olamaz.
Servisten kobtrol ettirin önce.
Soket bağlantı vs hatası olabilir.
Sol taraf Orjinal ken sağ tarafa başka bir ürün montajlarsanız dengesiz garip bir ses alırsınız.

Bilmiyorum servise gideceğim zaten. Şuan sanki düzeldi gibi oldu tam anlayamadım ama zaten değişirsem kapı altlarının hepsini değişirim. 4 kapıyıda yani.

Pioneer g1645r taksam hepsine nasıl olur ? önler 16 cm arkalar 13 cm

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorum servise gideceğim zaten. Şuan sanki düzeldi gibi oldu tam anlayamadım ama zaten değişirsem kapı altlarının hepsini değişirim. 4 kapıyıda yani.

Pioneer g1645r taksam hepsine nasıl olur ? önler 16 cm arkalar 13 cm
evet ölçüler 16 ya 13.
Pioneer g1645r takılabilir tabi. mümkünse 3 yollu hoparlör tercih et.daha çok frekans çalabilirsin böylece.

bavik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba benimde hoparlorler patlak bende değiştirmeyi düşünüyorum ama jbl kompanentlerden almayı düşünüyorum bu konuda daha önceden deneyimli arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum.

Kompanent ile koaksiyel hoparlör arasında nasıl bir fark var anfi kullanayınca gerek varmı kompanente birde

jRMix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ölçüler 16 ya 13.
Pioneer g1645r takılabilir tabi. mümkünse 3 yollu hoparlör tercih et.daha çok frekans çalabilirsin böylece.

Servise gidip test yaptıracağım ses bazen güzel düzeliyor bazen dikkatli dinleme hafif bozulma oluyor (cızırtı,hışırtı yok) ya orjinal taktırırım yada Pioneer g1645r ve Pioneer 1345r alacağım.

jRMix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba benimde hoparlorler patlak bende değiştirmeyi düşünüyorum ama jbl kompanentlerden almayı düşünüyorum bu konuda daha önceden deneyimli arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum.

Kompanent ile koaksiyel hoparlör arasında nasıl bir fark var anfi kullanayınca gerek varmı kompanente birde

Hocam bildiğim kadarı ile komponent genelde anfi ile tercih ediliyor. koaksiyel ise anfisiz sistemde her sesi almak için.