astra h lovatomu landirenzomu ?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Aracın orjinali bozma LPG bulaşma :) benzine devam de.

Yine nadir abi yine LPG yine bir antipati nereye kadar abi. Sana bunu yapan ustaları bana verseler neler yaparım onlara . Sen Ankara lisin mocan otogaz a gittin mi bu adamlar LPG de bir numara bence sen ilgilenmiyorsun isin kolayına kaçıp sucu LPG ye atıyorsun gibi geliyor artık bana .

Yanlış anlamazsın umarım :)

safak-astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker normal sistem takmaya karar derdim. ayrıca bobin zarar görmemesi için bi aparat daha takılcakmış. kendi tamircim yönlendirdi. peşin 1.000 tl çok cazip geldi

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden diğerlerinden ucuz olduğunu belirteyim sistem boruları civataları vb vs'ne kadar türk malı yani yerli olduğundan fiyat farkı var diğer 2 markada ise italyan olduğu için boruları ve civatalarına kadar orjinal italyan takılıyor buna enjektörler vb vs ayrıntılarda dahil hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullandığı LPG markasını kötüleyeni görmedim buralarda.Hepsi iyi arkadaş :D kimse yaşamıyor problem :) Birisi çıksa da "Bu ne biçim mal ! Sakın X veya Y taktırmayın" dese...
Biri 3000 TL biri 1000TL biri 2000TL ee gidelim 1000 TL ye taktıralım.Mantıken düşünürsek ki yukarda da bir arkadaş yazmış, kullanılan materyaller ithal yada türk malı.O zaman 2. gün bi sıkıntı çıktığında ağlamamak lazım...Tabi Aracımda LPG aparatı olarak hiç Türk malı kullanmadım.Durduk yere kötülemeyim.Keşke yurdumun malı dayanıklı olsada hep Türk malı kullansam ama............

tuncaybayram

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg dönüşüm

landirenzo diye bi marka var istanbulda olgun lpg bayiliğini yapıyor önceki arabama bundan taktırmıştım. Önceki arabam diyorum çünkü bu adamların yüzünden arabam perte çıktı. depo ayarını yapamadılar gaz var görünürken yolda kaldım dururkende gelip çarptılar ciddi bi kaza geçirdik. Öncesinde montajdan sonra her gün farklı bi şikayetle kapılarını aşındırmıştım araba perte çıkınca onlarda kurtuldu ben de.
yazıklar olsun bunların işçiliğine de malzemelerine de.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2005 h kasa 1.4 siyah kapak ecotec astrama lpg takıcam.
bu hafta izmirde bu işi en iyi yapan kimdir. ve 2 marka arasında kaldım lütfen yardım edin kafayı yicem . atikeri eledim gibi :)

Landi renzo istiyorsan Olgun LPG , Forum Bornovanın kavşağında karşı tarafta, Lovato istiyorsan Prootogaz 3. Sanayi Özkan usta. İki markada iyi dir.

kadir09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG lerin çalışma prensipleri hep aynı bence LPG sistemini takan ve ayarlayan usta önemli, BRC ve Diler markaların Atiker den pahalı olmasının sebebi yurt dışından gelmesi vergisi girişi çıkışı kdv si falanı fıstığı türkiyeye gelene kadar katlıyor. Atikerde 2 yıl garantili taktır sorun olursa servisi değiştiriyor nasıl olsa bu devirde bütçe çok çok önemli ki Aydında birçok arkadaşımın arabasında Atiker sıralı sistem var hiç bir problem yaşamadılar yakında bende Atiker sıralı sistem taktıracam nasip olursa...

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo tavsiye ederim. fakat landirenzonun ana bayisi olan olgun lpg de taktırın. işçilikk çok önemli. ben 1.5 senedir kullanıyorum sorunsuzz

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herzaman soyledıgım sey , markanın hıcbır onemı yok , onemli olan işçilik ;)