Opel Astra 2005 stop arızası yardım

erencaglarc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsada yaşamıştım aynı sorunu motoru yıkatmıştım beyine su kaçırmışlar Yıkattın mı sende yakın zamanda beyinden kaynaklı olabilir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yolda giderken kontak açıp kapıyodu saçmalıyordu kafasına göre

halimaydin43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsada yaşamıştım aynı sorunu motoru yıkatmıştım beyine su kaçırmışlar Yıkattın mı sende yakın zamanda beyinden kaynaklı olabilir ?

Hocam yikatmadim o şekilde herhangi bir su girişi olmadı

halimaydin43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın elektirik tesisatın da bir sorun var şöyle yapalım yani gaz elektirigi kestiginde arac a yakıt gitmiyor ve stop ediyor ki gaz sistemi sıralamasını benzin enjektöründen alır sizin elektirik tesisatınız da catlak var yani bir temasızlık var kaputu acın ve kutup başlarına bakın orda sonradan baglanmış gaz kablolartını göreceksiniz onlarla oynayın ve sıkı olduklarından emin olun aynı şekilde kutup başlarının da belki arac motor şase kesiyordur şase kablolarına bakın yani saglam bir oto elektirkcinin elinden gecmesi laızm veya saglam bir oto gazcının cünki ikiside tesisata bakıcak
Hocam dediğiniz tum kabloları görünen hepsini elledim araç stop etmedi aküden çıkan ekstra kablolar direkt gaz beynine bağlı gördüğüm kadarıyla

Son düzenleme:

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam dediğiniz tum kabloları görünen hepsini elledim araç stop etmedi aküden çıkan ekstra kablolar direkt gaz beynine bağlı gördüğüm kadarıyla
aynen yani elektirik tesisatında bir sorun vardır yani stop ettikten sonra marş yaparken bakın dügme de elektirik var mı saglam bir gazcı veya elektirikci bakması lazım