Acil opel astra h otomatik sorun lütfen yardım edin

• Konuyu başlatan Kadir0606
  • Başlangıç tarihi
K

Kadir0606

Bilgi Girilmemiş
merhaba bende 2005 opel astra h kasa var araç yokuşta çıkmıyor cihaza bağladık p1700 ve p0325 arızası verdi. Buna istinaden vuruntu sensörünü değiştirdim ancak hala arabada aynı sorunlar var ve araç lpg de aşırı tekleme yapmaya başladı kime gösterdiysek anlamadı ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
merhaba bende 2005 opel astra h kasa var araç yokuşta çıkmıyor cihaza bağladık p1700 ve p0325 arızası verdi. Buna istinaden vuruntu sensörünü değiştirdim ancak hala arabada aynı sorunlar var ve araç lpg de aşırı tekleme yapmaya başladı kime gösterdiysek anlamadı ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Kadir bey aynı problemler benzin ile yaşanıyor mu ? Aracınıza bir süre benzinle binerek deneme imkanınız oldumu ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Katı kontrol ettir

K

Kadir0606

Bilgi Girilmemiş
Kadir bey aynı problemler benzin ile yaşanıyor mu ? Aracınıza bir süre benzinle binerek deneme imkanınız oldumu ?
Evet hem benzinde hem tüpte aynı sorun var malesef :(

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Araç sadece çekişmi düşük yoksa seyir halinden iken mesala ışıklara yaklaştığında stop ediyormu, böyle birşey de var ise boğaz kelebeğinide temizletmenizi öneririm.

K

Kadir0606

Bilgi Girilmemiş
Yok sadece çekişi düşük.. Hocam onu da denedik ancak bu hafızafaki arızalar nasıl gider kimse bilmiyor ☹️