Astra H Gizli Özellikler

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılmayacam yarın bu sefer Egem'e gideceğim olmadı Karşıyaka -Arkas'a gideceğim sonuna kadar.

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağzına sağlık. işte aynen benimde dediğim gibi. tamamiyle tercijh meselesi. isteyen serviste kapalı olan özellikleri açtırabilir. ama tavsiye etmiyorlar. son bir dip not olarak hatırlatayım.

ayrıca şerit değiştirirken uyarı verme. olayı nedir. dün yolda giderken diğer şeride geçersen ikaz mı ediyormuş ( kendine gel uyuma yoldan çıktın diye)
Estağfurullah Murat Abi :) Şerit değiştirirken uyarı vermede ise sadece biz sinyal verdiğimiz zaman sinyalin "o an için" açık olduğuna dair sesli uyarı veriyor(hani kapılar açıkken duyduğumuz sesin aynısı). Ayrıca ben bu tech2 ile özellik açıp kapatma işinin üstüne gidecem :)

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estağfurullah Murat Abi :) Şerit değiştirirken uyarı vermede ise sadece biz sinyal verdiğimiz zaman sinyalin "o an için" açık olduğuna dair sesli uyarı veriyor(hani kapılar açıkken duyduğumuz sesin aynısı). Ayrıca ben bu tech2 ile özellik açıp kapatma işinin üstüne gidecem :)

çok iyi olur Umut valla öğrenelim bakalım. bizleri bilgisiz bırakma. tez zamanda ilginç özelliklerle haberle gel..:D:D .

corsa cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür kardeşim. sıkma canını. ne senin ne de arabanın suçu. bu özellik sadece corsalara ait menüyü ortaya çıkarmak içindir. bizim astralar gibi lcd ekran olmadığı için

arkadaşım yanlış biliyorsun corsa cosmolarda senin ekranının yazı karekterinden daha iyi bir yazı karekteri olan ekran mevcuttur.

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım yanlış biliyorsun corsa cosmolarda senin ekranının yazı karekterinden daha iyi bir yazı karekteri olan ekran mevcuttur.

doğru söylüyorsun arkadaşım bende o yüzden kafa karıştırmamak için cosmoyu da dahil etmedim .corsaların sadece cosmo modelinde var demedim.
yapılacak olan kol çekme işlemi başlangıç model corsaların standart menü açma özelliği sadece.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HIZ ARTTIKÇA MÜZİK SESİNİN ARTMASI (SDVC ÖZELLİĞİ):
SDVC= Speed Dependent Volume Control)
Arkadaşlar bu özelliği açmak için kontak anahtarı takılı iken:
1- SETTINGS düğmesine basın (Ekrana bağlı olarak Audio yada Setting yazar)
2- Ekranda SDVC görünene kadar OK tuşuna basın
3- Sağ-Sol yön tuşlarını kullanarak 0-5 arasında bir değer ayarlarınız(Hassasiyet)
4- 5 saniye bekleyip menüden çıkabilirsiniz..
FOLLOW ME HOME
Follow Me Home Özelliği şu şekildede çalışıyor.. Aracı stop ettikten sonra kontak anahtarını çıkarın ve kapıyı kapatmadan önce 1 kere selektör yapın(far kolunu kendinize doğru 1 kere çekin) Yaklaşık 1 dakika boyunca kısa farlarınız yanacak ve sonra kapanacaktır..
KUMANDADAN CAMLARIN OTOMATİK AÇILIP KAPANMASI VE ŞERİT DEĞİTİRME VE CRUISE CONTROL gibi özellikler 2007den itibaren bütün astralarda STANDARTMIŞ.. Ancak araçta bulunan yazılımın versiyonuna göre bu özellikler bazen açık yada kapalı olabiliyormuş.
Rica ederim çağlayan... :)
ÖNEMLİ NOT: Eğer bu saydığım özellikler 2007 ve sonraki model aracı olan arkadaşlarımda ÇALIŞMIYORSA tech2 cihazına bağlanarak sorun giderilebiliyormuş. Bilginize...

Follow me home Speed Dependent Volume Control çalışıyor denedim çok çok tşk. ederim.
Şimdi sadece servise gidip hıza duyarlı kapı kilitleme yi soracağım tekrar, önce egem sonra arkas'a uğryacağım.

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Follow me home Speed Dependent Volume Control çalışıyor denedim çok çok tşk. ederim.
Şimdi sadece servise gidip hıza duyarlı kapı kilitleme yi soracağım tekrar, önce egem sonra arkas'a uğryacağım.

arkadaşlar.işte bunuda ben yapamadım. anlatsanıza. bu işlemi seyir halindeyken yapman gerekiyor mantıken. hangi hız aralağında ne kadar ses olması gerektiğini,içeriden panelden sen ayarlıyorsun. mesela 120 ile giderken 4. seviyede olsun gibi. ama olmadı. dediklerimle bağdaşmayan bir nokta varsa lütfen söyleyin.

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tech2 de emniyet kemeri ve kapı kilitmele çıktı bilgisayarda baktık ama izin werilmiyor dedi çok da kurcalatmak istemedim yetklili serwis diildi bakan yer . ilk yetkili serwise gittiğimde öğrenicem..