Astra h cekiş sorunu..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu aracın motoru orjinalmi acaba.daha önce üst kapak vs.işlem görmüşmü bilgin varmı

Sony XZ cihazımdan gönderildi

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 97000 km de aldım. Lpg 80000 km de takılmış. Belgelerini almıştım. Herhangi bir işlem yapıldığını satan arkadas söylemedi, olsa söylerdi diye düşünüyorum. Bende de bir işlem olmadı sadece triger devirdaim baskı balata vs değişmesi gereken parcalar değişti zamanla.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180.000 de orjinal supap zor.subap a yönlendirmek değil maksadım.yazdıklarınızdan bu sonuca varılabiliyor.üzücü gerçekten sanii de bilgisiz ustalar yüzünden insanların parası sensöre parça ya veriliyor.gereksiz yere

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180.000 de orjinal supap zor.subap a yönlendirmek değil maksadım.yazdıklarınızdan bu sonuca varılabiliyor.üzücü gerçekten sanii de bilgisiz ustalar yüzünden insanların parası sensöre parça ya veriliyor.gereksiz yere

Yönlendirme gibi algılamıyorum aksine bilgi ve tecrübelerinizi aktarıp yardımcı olmanız gercekten güzel. Ustalara gelince maalesef suana kadar bu arıza için harcadığım para 1500 TL yi buldu. Ancak sonyc değişmedi problemler artarak devam ediyor.

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar subapları değişeli 1 ay oldu. 700 km benzinde sıfır sıkıntı ile bindikten sonra lpg ye geçtim. yaklaşık 100 km sonra zengin yakıt hatası verdi. lpg servisine gittim yakıt ayarının fazla olduğunu söyledi ve düzeltti. neyse bi daha aynı sorunu yasamadım. ancak bugun (lpg ile kullnmaya başladıktan yaklaşık 300 km sonra) aracı çalıştırdım harekt ettim tam lpgye geçiş anında arac silkeledi. sallanarak çalıştı. 0304 hatası verdi tekrar. sağa çektim iki dk durdum çalıştırdım arac normal. herhangi bir hata sallanma titreme tekleme güç kaybı vs yok ancak arıza ışığı hala yanık duruyo. sizce problem ne olabilri yada anlık bi hatamı?