Astra H anlamsız stop etme sorunu

ertunc23

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yanlış anlama benim amacım bu kişilerin reklamını yapmak vs değil. Sana yardımcı olmak. Talatı topkapı Odak opel servise götürürken eskiden orda duymuştum. Diğerini de sosyal medyadan gördüm. Sana yardımcı olmak için paylaştım iletişim bilgilerini. Sen de tecrübelerini paylaştın iyi oldu "ak koyun / kara koyun " çıktı meydana.
Bence en iyisi servise götür. Arızayı tespit etsinler. verecekleri fiyata göre orda veya dışarda yaptırırsın. En azından neyi yaptıracağını bilirsin.
En kısa sürede ve en uygun fiyatla sorunun çözülmesi dileğiyle.
Gelişmeleri de burada paylaşmaya devam et ki bundan sonraki aşamalarda da yardımcı olabilelim sana.
kolay gelsin
Estf. Sanayide eğer araçdan anlamadığını anlayınca çoğu usta fiyatı şişiriyor.Örneğin 1 tüp değişimi için 2 yıl önce kartal Akıncı oto 4 bin para mı aldı.Tüm ne kadardı derseniz 1.500 lira.Tabi sonradan araştıra araştıra buluyorum bunları.Googlede yorumlarına bakınca ooo hepsi süper usta.Sosyal medyada şöyşe yaptık böyle ettik diyorlar tamam ustalıkları var ama hakkını olanı al fazlasını niye alıyorsun ? Geçen yıl 13 bine baskı balata değişti sırf bayram öncesi diye fiyatı şişirdi.Baskı balata malzemesi 7 bin işlik de 3 bin olsa 10 bin alacağına 13 bin aldı.Bunuda sonradan facebook gruplarında sora sora öğrendim.

Yazımı okuyan değerli opel sahipleri her ustaya google yorumuna bakarak güvenmeyin ben artık öyle yapıyorum pazarlık yapmadan kesinlikle aracı yaptırmıyorum önden uyarıyorum ustayı.Bazıları burunlarından kıl aldırmıyor hiç yalvarmıyorum başka yere gidiyorum.

SPonbasi

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar , 2011 1.3 otomatik aracımda sizde olan aynı sorun var kime götürdüysem farklı bir şey söyledi arızaya düşmediği için herkes deneme yanılma yolu egr , robot ana merkez vs bir şeyler söylediler. Siz çözüm bulabildiniz mi olmadı bende yetkili servise götüreceğim