Astra H Bagaj Aydınlatma Swichi

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar soketten bahsediyorsanız, lambayı tamamen çıkarın hemen orada zaten...komple bir yerleri sökmenize gerek yok...eğer kabloda sıkıntı varsa bişey diyemem..

kenfat10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün hallettim ben aracımda bagaj aydınlatması hiç yok sanıyordum yarın bir başlık açıp 1-2 fotografla gosterecegim

onur1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=85348

Ahanda switch burdaymış.Konuyu açan arkadaşın derdide benimkiyle aynı onda da sokete su kaçmasından mütevellit pinlerde paslanma ve kırılma vardır muhakkak.

Biraz konu hort olacak ama yazmak istedim
Oncelikle çözüme katkı için için teşekkürler
Ve ne kadar enteresan bir tesadüftür ki sorunu daha bir kaç gün önce çözdüm
Uzun zamandır foruma giremiyordum
Bu akşam müsait oldum çözümü yazmak ve paylaşmak üzere konuyu buldum ama arkadaş zaten çözüm daha önce bulup konuyla ilgili fotoğrafta da ekleyerek durumu açıklamış
Sorun aynen anlattığı gibidir
Yanlız korozyon sorunu nedeniyle açılmışken 3 ucu da bypas etmenizi öneririm
(Yani 3 ucuda soketi iptal edip kısa kablolarla içeri bağlantı çekin veya bir elektrikçiye çektirtin) Zira ileride kapağı açan motor elektriğinin de bu soketten kaynaklanan sorun nedeniyle açılamama problemi yaşanabilir.....

gkhnysl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var serviste baktırdım onlarda bulamadılar anahtar ile kapıları açtığımda plaka ışığı yanıyor fakat bagajı açtığımda plakada yanmıyor bence ikisi arasında bir bağlantı var çözüm bulan arkadaş paylaşsın lütfen

kenfat10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz konu hort olacak ama yazmak istedim
Oncelikle çözüme katkı için için teşekkürler
Ve ne kadar enteresan bir tesadüftür ki sorunu daha bir kaç gün önce çözdüm
Uzun zamandır foruma giremiyordum
Bu akşam müsait oldum çözümü yazmak ve paylaşmak üzere konuyu buldum ama arkadaş zaten çözüm daha önce bulup konuyla ilgili fotoğrafta da ekleyerek durumu açıklamış
Sorun aynen anlattığı gibidir
Yanlız korozyon sorunu nedeniyle açılmışken 3 ucu da bypas etmenizi öneririm
(Yani 3 ucuda soketi iptal edip kısa kablolarla içeri bağlantı çekin veya bir elektrikçiye çektirtin) Zira ileride kapağı açan motor elektriğinin de bu soketten kaynaklanan sorun nedeniyle açılamama problemi yaşanabilir.....

Açılmazsa kolayı var dostum.Arka koltuklardan bagaja ulaşıp switch hizasında içerde bir tıpa var onu söküm içeriye bir metal dürtmek açmak için yeterli olur..