Astra G Twinport motorda Manifolt delmeden BRC Montajı yaptık

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bilemem ki :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
PİPOnun resmi
06102010011d.jpg

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
benim aracın rolantisinde dalgalanma var. heralde bu manifoldu usta yanlış yerden deldi. kitin markası zavoli. geçen hafta genel müdürlüklerine mail atım izmir merkezimize gelin maduriyetinizi giderelim dediler. ayrıca twinport motorlar için bir çözüm bulduklarınıda belirttiler, yarın gidicem bakalım.

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 3 aylık araştırmalarımın sonucu BRC kit takdırmaya karar verdim. ayrıca alpmurat beye çok teşekkür ediyorum 31.07.2010 tarihinde alpmurat bey ile telefon görüşmemiz sonucunda kesinlikle brc dedim kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.alp murat bey ile görüşmemizden hemen sonra BRC istanbul ana merkez servisine gittim ve aydın kaykallarda manifoltun delinmeden pipo ile montajın olduğunu belirttim. buradaki yetkililer önce mümkün olmadığını söylediler. kendilerini aydın kaykallar BRC MURAT ile görüştürdüm.sonrasında manifoltu delmeden yaparız cevabını aldım.....pazartesi montaj için gideceğim.....

montaj bitti 4 aydır sorunsuz biniyorum.....BRC y tavsiye ederim

Astrafiko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selamlar, arkadaşlar 2007 OPEL Astra 1.6 Enjoy Easytronic bir araç aldım. Uzun süre kullanmak istiyorum. BRC marka troptonic vitesler için en uygun olanı mı otomobil konusunda fazla bilgim yok 3 yıldır araç kullanıyorum ilk aracımda 2000 model corsa' idi. Bazı arkadaşlar troptonic viteslere LPG performanslı olmaz sürekli stop eder diyorlar doğru mu ? acaba yardımcı olursanız sevinirim....