Astra G Silecek

renkli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Sileceklerim ses yapmaya başladı, değiştirmeyi düşünüyorum. Üzerindekiler orijinal ölçü mü bilmiyorum. Biri 46 cm diğeri 51 cm...

Muz silecek almayı düşünüyorum, kullanan bazı arkadaşlarımın tavsiyesiyle...

Muz silecek için ne dersiniz?

Silecek boyları doğru mu? Bir yerde Astra G için ölçüyü 48cm-50cm olarak okumuştum...

Sizde durum ne?

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben babana silecek aldım hiç te memnun kalmadım 40 lira verdim boşuna ses yapıyordu silerken vede iz bırakıyordu çıkarıp attım, normal silecek aldım bosh marka 15 lira çok memnunum hiç iz bırakmıyor.

özgürkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alah allah bende muzları yumuşak sessiz,iz bırakmıyor biliyordum,bende almayı düşünüyordum hatta??

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmemki benim aldığım wınwells diye bi marka idi ben şahsen menun kalmadım gerçi markayı kötülemek istemiyorum belki daha pahalı ve daha iyisi vardır bilemem başka kullanan arkadaş varsa onlarda fikirlerini paylaşsın burda.

seyhan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 hafta falan önce hızlıal.com dan tanesi 3 tl ye iki adet muz silecek aldım markası new style yanılmıyosam 48cm ve 51 cm araştırdım astra g orjinal ölçüsü bu arada kargoda ücretsizdi Yani nerdeyse bedava.Gayettte memnunum eski sileceğim bosch marka ondan daha iyi siliyor.ses ve izde yapmıyor keşke bir takım daha alsa idim

ABEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de muz silecek kullanıyorum.Memnunum.Orjinal silecekler iz bırakırken,muz silecekler bırakmıyor.Marka galiba vette gibi bişeydi.