astra G,silecek tavsiyesi ..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bektaş bey,şu an sipariş vermek üzereyim..hadi sol taraf 51 cm de,sağa 48 veya 45 alsak ne değişir..sanırım sildiği alan artacak ama çarpışmasınlar camda:)??

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
51-45 aldım bakalım. Mokia kardeşimiz diyosa vardır bir bildiği.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 51-45 aldım.hadi hayırlısı inş.lastiği bi kaç günde sertleşip camın anasını ağlatmaz!! :D

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bektaş bey,şu an sipariş vermek üzereyim..hadi sol taraf 51 cm de,sağa 48 veya 45 alsak ne değişir..sanırım sildiği alan artacak ama çarpışmasınlar camda:)??

temizleme alanı değişir.bi de camın orta alt kısmında yani iki sileceğin tam ortasında az bişey temizlenmeyen alan bırakır..
ama çarpışmaz merak etme.. bende ilk duyduğumda kesin çarpışır dedim. ama bişey olmuyor. orjinal liste ölçüleri bu imiş. bi katalogtan bakmıştım...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temizleme alanı değişir.bi de camın orta alt kısmında yani iki sileceğin tam ortasında az bişey temizlenmeyen alan bırakır..
ama çarpışmaz merak etme.. bende ilk duyduğumda kesin çarpışır dedim. ama bişey olmuyor. orjinal liste ölçüleri bu imiş. bi katalogtan bakmıştım...

valla dostum cevabı geç yazınca 45 lik aldım,sipariş ettim..gelsin bakalım,takalım..sağol tşk ederim

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 takımı 11 liraya geldi:D kesin sertleşecek de,ellemeden sertleşse bari
soğuk ellemeden:D

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
51-48 opel odak satış temsilcisi babamın arkadaşı arayıp sordum orjinalin boyutlarını söyledi

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Benimde arkda camda problem var ilk aldığım günden beri sileceğin orta kısmını temizlemiyor. Hep su kalıyor. Tabii aracı ağustosta alınca, kışın fark ettim ne yapmam lazım arka silecek için değiştreyimmi ?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkada çok sıkıntı olmaz Murat kardeşim de..öndekiler sorun oluyor.Gecen de zor geldim,illahlah ettim ne çukur belli oluyor ne yol!!

Son düzenleme: