astra G,silecek tavsiyesi ..

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectra cd için yetkili servisten % 20 indirimli olarak 23 tl'ye satın aldım. çok sesiz çalışıyor. önceden bosch taktırmıştım ama taktırdığım günden beri çok sesli çalışıyordu. kesinlikle yetkili servisten orijinali tavsiye ediyorum.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde arkda camda problem var ilk aldığım günden beri sileceğin orta kısmını temizlemiyor. Hep su kalıyor. Tabii aracı ağustosta alınca, kışın fark ettim ne yapmam lazım arka silecek için değiştreyimmi ?
murat kardeş bak ben şöyle yaptım;
arka cam orjinal silecek pahalıdır..başka bişey takarsanda çirkin oluyo...sırıtıyo... onun için piyasadan 2 liraya normal (muz değil) bi silecek aldım. arka ile aynı ölçüde.(yada daha büyük alıp kesebilirsin) ucundaki lastik kısmını çıkarıp arka cam sileceğinin ucundaki lastik ile değiştirdim. lastiği değiştirmek çok basit.. çokta süper oldu.
tavsiye ederim.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
murat kardeş bak ben şöyle yaptım;
arka cam orjinal silecek pahalıdır..başka bişey takarsanda çirkin oluyo...sırıtıyo... onun için piyasadan 2 liraya normal (muz değil) bi silecek aldım. arka ile aynı ölçüde.(yada daha büyük alıp kesebilirsin) ucundaki lastik kısmını çıkarıp arka cam sileceğinin ucundaki lastik ile değiştirdim. lastiği değiştirmek çok basit.. çokta süper oldu.
tavsiye ederim.

hmmm teşekkürler bir deneyeyim.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okadar paralar dökmeye gerek yok bence ben orjinalde kullandım ucuzda kaliteli 1 sene öbürü 8 ay dayandı veriyorum yılda 10 tl yeter :D

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim silecekler geldi taktım gayet güzel oldu.51-45 almıştım.48likte olur ama.bu paraya gayet güzel.iki takım silecek.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim silecekler geldi taktım gayet güzel oldu.51-45 almıştım.48likte olur ama.bu paraya gayet güzel.iki takım silecek.
hemen hemen aynı anda sipariş ettik benmkiler hala gelmedi,ne biçim iş anlamadım:mad:

seyhan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hepsi burada sitesinden almak yerine yerine hızlı al.com da tanesi 3 lira hem böylece ayrı ölçülerde sipariş verebiliyorsunuz ben 51 ve 48 cm sipariş verdim arabam 99 astra CD aynı gün kargo ya veriliyor.Hepsi burada com çok fazla şikayet edilen bi site şikayet var com a bi bakın en fazla dert yanılan site o yüzden bedava da verse almam link aşağıda http://www.hizlial.com/oto-aksesuar...l-banana-tip-51-cm-20057_31.406.8125.0019.htm

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hepsi burada sitesinden almak yerine yerine hızlı al.com da tanesi 3 lira hem böylece ayrı ölçülerde sipariş verebiliyorsunuz ben 51 ve 48 cm sipariş verdim arabam 99 astra CD aynı gün kargo ya veriliyor.Hepsi burada com çok fazla şikayet edilen bi site şikayet var com a bi bakın en fazla dert yanılan site o yüzden bedava da verse almam link aşağıda http://www.hizlial.com/oto-aksesuar...l-banana-tip-51-cm-20057_31.406.8125.0019.htm

Galiba haklısın kardeşim,ben 24'ünde aldım sanırım,bak 5 gün oldu İstanbul'dan Denizli'ye gelemedi!!
hızlı al da fiyat ucuz tek takım veriyor ve erken geliyor..hepsiburadada 2 takım geliyor fiyat pahalı ve kargo geç:eek:

firoerd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel oldu. 51-45 aldım. bakalım ses yapmazsa ilerde iyidir. ama ikinci takımı da var nasıl olsa :)