Astra G Orta Konsol Navigasyon Uygulaması ( RESIMLI ANLATIM )

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper işçilik tebrikler.parlama yapmaz işallah çünkü navi ekranı direk gökyüzünü görecek gibi.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya yapacakmısınız yoksa karbon kaplama mı yapacaksınız böyle durmayacak heralde kapı kollarıyla konsola karbon kaplama yaparsanız güzel durur

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
sertan yine iş başındasın, güzel olmuş.
şapka kısmına yaptıgın işlemleri detaylandırırsan güzel olur.

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya yapacakmısınız yoksa karbon kaplama mı yapacaksınız böyle durmayacak heralde kapı kollarıyla konsola karbon kaplama yaparsanız güzel durur
yok o şekilde kalmayacak daha astar boya filan yapılacak daha sonra montaj yapılacak bulabilirsem şu parlak siyah renk yaptıracağım....

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Nası yaptığını anladım şimdi temiz çalışmışsın. dolgu olarak çelik macunumu kullandın
Sertan konsoldaki boşlık en boy kaç CM.?
üst sıfır olmuş. Cihazın kazasının gözükmemesi için bi çerçeve yapmayı düşünebilirsin.

Son düzenleme:

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nası yaptığını anladım şimdi temiz çalışmışsın. dolgu olarak çelik macunumu kullandın
Sertan konsoldaki boşlık en boy kaç CM.?
üst sıfır olmuş. Cihazın kazasının gözükmemesi için bi çerçeve yapmayı düşünebilirsin.

teşekkürler cengiz daha çelik macunu kullanmadım üzerinden çıkan plastiği kesip biçip iran yapıştırıcısıyla yapıştırdım<jalajans> çelik macunu çekip sonra bir daha zımparalayacağım en boy oranını yarın bi ölçeyim evet üst kısım sıfır oldu ekran çok az içeride kalacak evet kasa gözükmemesi için şu dvd kapları varya ondan çerçeve yapacapım kısmetse...