astra g aracıma yay ölçüsü ne olmalı

husec20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g aracıma yay siparisi verecem 3 cm almamı önerdiler araba cok zıplamasın dıye bende görüntü acısından kararsızım 5 cm lik yaymı yoksa 3 cm yaymı şimdiden cevap veren herekeze teşekkurler

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verelım sana yay 3 cm 5 cm ama takıcagın yaylar zamanla oturuyor ve sekme yapar hey yay da oldugu gıbı amortusorde ıster o zaman sekmesını sıtemıyorsan amortusor alıcaksın :)

husec20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verelım sana yay 3 cm 5 cm ama takıcagın yaylar zamanla oturuyor ve sekme yapar hey yay da oldugu gıbı amortusorde ıster o zaman sekmesını sıtemıyorsan amortusor alıcaksın :)

bana sadece yay yeterli amortisor pahalı ben zaten yaz aylarında takcam yayı sonra sökcen ben denizlideyim kredi kartı ile alıcam nasıl yapcaz alısverısı

CHN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşım

Bende 3.5cm OMP yay var. Ama ilk almaya niyetlendiğimde senın gibi bende çok düşündüm 3.5 mu 5 mı dıye..

5 cm alırsan amortısor cubuklarını kesmemız lazım cok zıplarsın vs bir sürü sey söylendi. Hakikaten de öyle ama,

3.5 cmde de arabanın basıldığı cok belli olmuyor. Madem araba basık dursun diye konfordan vazgecıp yay takıyorsun o zaman bana sorarsan 5 cm al adam gibi basık olsun araban..

Sen 5 cm yay al. Memnun kalmazsan ben buradayım, benım 3.5 yaylarla takas ederız.

Bu arada Yayın markasına fazla takılma...

CHN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.5 yaylı resim.

Ekli dosyalar

• 34ZR7491-2 (WinCE).jpg
    34ZR7491-2 (WinCE).jpg
    9.8 KB · Görüntüleme: 26
  • 34ZR7491-1 (WinCE).jpg
    34ZR7491-1 (WinCE).jpg
    11.1 KB · Görüntüleme: 24