Astra f rolantİ sorunu???

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar yetti bu opellerin rölanti sorunu, millet bu işe bir çözüm bulamaz oldu, arabanın sökmedik, takmadık yerini bırakmadık, bir iki hafta iyi sonra yine aynı, bıktırdı usandırdı artık beni, yani artık şeytan diyorki git arabayı at uçurumdan aşağıya, hiç olmazsa satarsam başkasınında başını yakmasın.
Valla ben bir araba parası harcadım daha da sorunları bitmedi biteceğini de sanma her konta çevirdiğim de hadi bakalım bekliyorum ne sorun çıkaracaksın diye o ruh halinde biniyorum arabaya bir yasal süre dolsa yapacağımı bilmiyorum ben ona .

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Ben bıraktım artık abi peşini arabanın. En son ön sağ park yanmıyordu :) valla peşini bırakınca kafa daha rahat. Şimdi soğuk havalarda sabah her taraf gacır gucur gidiyor, sonra biraz yol yapınca kesiliyor. Takmıyorum kafaya. Yakıtı normal, yürürü de iyi çok şükür yağında suyunda da sıkıntı yok, devam o zaman :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Soğuk havalarda yakıtın artması kadar aracın sağından solundan bir takım tıkırtıların gelmesi de normaldir.

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bıraktım artık abi peşini arabanın. En son ön sağ park yanmıyordu :) valla peşini bırakınca kafa daha rahat. Şimdi soğuk havalarda sabah her taraf gacır gucur gidiyor, sonra biraz yol yapınca kesiliyor. Takmıyorum kafaya. Yakıtı normal, yürürü de iyi çok şükür yağında suyunda da sıkıntı yok, devam o zaman :)
Ez temizi hocam arabayı hiç kurcalamayacan çalışıyor gidiyor ve ses yoksa mesele yok sonuçta lpg de anadan doğma takılmadı buda işin esprisi rolnati dediğin karbüratörlüde elinin ucunda ,,, eğer sıkıntı ,takıntı varsa çözüm dizel demek mutluluk demek lpg pislik demek :)

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soğuk havalarda yakıtın artması kadar aracın sağından solundan bir takım tıkırtıların gelmesi de normaldir.

haklısınız hocam aynen doğru ya binmeyecez bu makineye yada nazına katlanacaz :)