astra elegance'ın özellikleri....

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, ben 2004 model opel astra (G kasa) elegance hb araç aldım. Aracımda sanroof ve xenon da var ancak bu aracta bulunan donanımları tam olarak bilemiyorum. Örneğin alarm var mıdır? Kumandadan aracın camlarını kapatamıyorum, kapatma özelliği varmıdır, bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşşlar yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkür ederim...

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G lerde, camların otomatik kapanması için anahtarı, sürücü tarafındaki anahtar deliğine sokup, 2 kez çevirmek gerekiyor ve 2. çevirişten sonra camın kapanmasını beklemek gerekiyor. Alarm senin aracı bilmem ama bizimkilerde yok.
Saygılar...

koksal68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın camlarını kumandadan kaldıramazsın. onun için cam kaldırma modülü taktırman gerekiyor.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
aracın kapatma dügmesie bir kere bas kapılar kapandıktan sonra hemen bidaha bas ve elini basılı tut olabilir benim araçta öle yani bide bi astrada daha görmüştüm öle oluyo sanırım hatta sunroof falanda kapatıyo aracı açarkende basılı tutarsan açılır cam faln bi dene istersen

netses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olması lazım arkadaşlar anahtarı kapı klitine sokup ters yönde çevrili tutup bekiyosunuz açık camlar kapanıyo
bizim arwaçta bile var elegance de 4 e bölüp 8 le çarpılmışı bile vardır

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olması lazım arkadaşlar anahtarı kapı klitine sokup ters yönde çevrili tutup bekiyosunuz açık camlar kapanıyo
bizim arwaçta bile var elegance de 4 e bölüp 8 le çarpılmışı bile vardır

Yok arkadaş anahtarı sokmadan uzaktan kapanıyor olması lazım diyor da öyle bir özellik yok, yoksa senin dediğin özellik var.:good:

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anaktarı kapatıp çevirince kapanıyor . kumandadan kapatmak elektrik tesisatına bi direnç takmak lazım. form da daha önce vardı. fakat bu durumdada özellikle yazın camları biraz açık bırakmak istesen bunu yapamıyorsun .

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silgi kolunu birkere yukarı kaldırırsan yagmur sensöru aktif olur. aracında içten kararan dikiz aynasıda mevcut. şimdilik aklıma gelenler bunlar