Astra Classic III (2011) Konsol Rengi

hilmi0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu arabayı almaya karar verdim. Merak ettiğim konsol rengi (CD çalar ve Klimanın olduğu bölge) 2010 daki gibi beyaz mı yoksa siyah mı? Opelin sitesinde bazı fotolar beyaz bazıları siyah. Eğer siyahsa çok güzel duruyor.
Teşekkürler..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Opelime hoş geldiniz, öncellikle kendinizi tanıtınız. Siyah olanlar, piano black. 111.yıl özel serisinde mevcut. Bir bayiiye gidip aracı görmeden(gitseniz bu bilgiyi alırdınız keza), test sürüşüne çıkmadan bir araç almaya karar vermenizi anlamadım.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz... Araçların seçenekleri var. 111. Yıl bitti artık ama başka bir paket seçeneği ile devam ediyor gövde rengi.Maliyeti diğerlerinden de yüksektir.Bence aracı test etmeden almaya karar vermeyin...

Son düzenleme:

hilmi0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelime hoş geldiniz, öncellikle kendinizi tanıtınız. Siyah olanlar, piano black. 111.yıl özel serisinde mevcut. Bir bayiiye gidip aracı görmeden(gitseniz bu bilgiyi alırdınız keza), test sürüşüne çıkmadan bir araç almaya karar vermenizi anlamadım.

Hoşbulduk. Evet bir bayiye gitmedim. Sadece tavsiyeler ve forumdan araşırdığım verilerle karar verdim. Ama tavsiyenize uyacağım. En yakında bir bayiye giedeceğim Teşekürler...

hilmi0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Huşgeldiniz... Araçların seçenekleri var. 111. Yıl bitti artık ama başka bir paket seçeneği ile devam ediyor gövde rengi.Maliyeti diğerlerinden de yüksektir.Bence aracı test etmeden almaya karar vermeyin...

Hoşbulduk. Maliyet Çok yüksek değilse bunu tercih etmeyi düşünüyorum. Zaten diğer gövde olursa kesinlikle almam. 2011 modelinin tasarım yönünden az da olsa 2010'dan farklı olması gerekemez mi?
Teşekkür ederim...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hoşbulduk. Maliyet Çok yüksek değilse bunu tercih etmeyi düşünüyorum. Zaten diğer gövde olursa kesinlikle almam. 2011 modelinin tasarım yönünden az da olsa 2010'dan farklı olması gerekemez mi?
Teşekkür ederim...

Bayiilerde 2011 model yok, 2012 alabilirsiniz. Opel ve çoğu markada de özel seriler hariç kasa makyajlanmadığı sürece değişikliğe gidilmez.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konsol rengi Hatchback te : Matt Chrome yani Mat krom

Sedan da : Piano Black yani piano siyahıdır.

Hayırlı olsun..

hilmi0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu arabada lastik hava basıncı uyarısı, motor suyu eksikliği uyarısı gibi özellikler var mı? O siyah gövdeli arabaların diğer donanımlar bazında bundan farkı var mı? Bugün opel bayiye gittim. Ellerinde test arabsı olmadığını söylediler. Son olarak 1.3 dizel versiyonlarının performans yönünden 1.6 benzinliye göre eksisi artısı nedir?
Teşekkür ederim.

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin o içi siyah donanımlı 111.yıl serisi bitti bayinin elinde varsa bulabilirsiniz ancak.
Bu araçdada lasitk basınç sensörleri çok sık arıza verdiği için kaldırıldı...

hilmi0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar. Yarın itibari ile Classic III 2012 model opel astramı teslim alacağım Allahın izni ile. 1.6 Benzinli versiyonu. Fiyat: 37.500 TL
Olimpik beyzını çok seviyordum ama eşim siyah istediği için siyah aldık. Pişman olmayız inşallah...