ASTRA classic 3 1.6 115 hp komfort

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobil tutkusu böyle bir şeydir işte. Sen git gül gibi yaşındaki dizelini sat oynamak için benzinli alt kasa al. gerçekten bu yaptığınız yürek ister. Helal olsun.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yakit konusu bakallim ne zaman acilacak diyordum :) sehir ici kullaniminda 65-70 kr yakior.uzun yolda yariya dusuyorum 35-40 civari.ancak bende 18 jjant 225 lastik var.16larda 1-2 litre dusuyordu.suan ortama tuketim 13 litre flan.yani bende bi depoyla 400-450 km falan gidiyorum.lpg sevmiyorum :)

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobil tutkusu böyle bir şeydir işte. Sen git gül gibi yaşındaki dizelini sat oynamak için benzinli alt kasa al. gerçekten bu yaptığınız yürek ister. Helal olsun.

Satılırmı o ya onun yeri ayrı :rolleyes: babamla takasa girdik bana 185 km kadar uzakta sadece :)) ama 1.6 focusu olan ve işe motorla gelip giden arkadaşımla dalga geçerdim çok yakıyor diye çıkmaz hala daha , şuan ona hak veriyorum :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:29 ----------

Bende yakit konusu bakallim ne zaman acilacak diyordum :) sehir ici kullaniminda 65-70 kr yakior.uzun yolda yariya dusuyorum 35-40 civari.ancak bende 18 jjant 225 lastik var.16larda 1-2 litre dusuyordu.suan ortama tuketim 13 litre flan.yani bende bi depoyla 400-450 km falan gidiyorum.lpg sevmiyorum :)

Ben lpg seviyorum ama şu subap eritme konusunu taktım biraz çok başedilmez hale gelirse çelik yaptırır geçerim diyorum 1-2 ay bineyimde bi :)

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın Spor yay, Cam rüzgarlığı takılması Ön far filmlerinin kaş olarak kesilmesi ve konsoldaki gri parçaların karbon folyo ile kaplanması sonrasındaki son hali sonunda temiz resimleriyle sizlerle :)

Bu da ön panjura yapmayı düşündüğüm çalışma, Çizgiler siyah kaplanıp opc yada başka güzel duracak bir logo koymayı düşünüyorum :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah kardesim yaylardan sonra 10 numara oldu araç.Alp bu arada kardesim benim telefon bozuldu yaklasık 1 aydır serviste.eski püskü bi telle idare ediyorum..bende kaplamaları yaptım baya yakıştı.aracımın konusunda var :)

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah can yakıyor derken bunu diyordum işte :) maşallah çok güzel gerçekten :)

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah can yakıyor derken bunu diyordum işte :) maşallah çok güzel gerçekten :)

:) Teşekkürler , oto yıkamayla bakım anlaşması yapma derecesine geldim ama yinede siyah ağır basıyor :) bende alırken siyah ve beyaz vardı sadece bende siyah olsun dedim :)

Masallah kardesim yaylardan sonra 10 numara oldu araç.Alp bu arada kardesim benim telefon bozuldu yaklasık 1 aydır serviste.eski püskü bi telle idare ediyorum..bende kaplamaları yaptım baya yakıştı.aracımın konusunda var :)
Aynen resimleri gördüm çok güzel olmuş bana niye göndermemiş dedim bende :sopa: Arabaya yaptığım en iyi şeylerden biri yay oldu sanırım :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:15 ----------

Ön panjur için ne diyosunuz :) ?