Astra CDTI Son hız 172????

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basarsan az mı yakıyor.ortalama 10,2 litre yaktım.1.-2.viteste değil genelde 4-5 zaman zaman 3.viteste bastım.megane'ın yakıt tüketimine hayranım bu konuda:)çok aşırı zorlamadım ama düzlükte 200e geldi 4kişi ile.başka da denemedim hiç max hızını...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basarsan az mı yakıyor.ortalama 10,2 litre yaktım.1.-2.viteste değil genelde 4-5 zaman zaman 3.viteste bastım.megane'ın yakıt tüketimine hayranım bu konuda:)çok aşırı zorlamadım ama düzlükte 200e geldi 4kişi ile.başka da denemedim hiç max hızını...

yukarda anlattım, hesap et. 200 km ile de gidersen değişir tabi:)
senin astra kaç model?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi dikkat ettim, 3. viteste hız ve devir kaçtı? sanırım neden çok yaktığın belli oldu. 5 ve 6 yı dene:)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
misal 1.6 vectra c için katalog 191km diyor ama ben 225km görüyorum düzde. gerçi dyno day de makinada 220km göründü %2 hata payı var dedik geçti. lafın özü kimse inanmıyor hala :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım corsann kıtaptada yazıyodu 165 km son hız dıe yalannnnnn:) arkadas yenı corsa sport aldı 90 bg lıklrden rahatlıkla 200 km yı goruyor sende aldıgında bı chıp attrsın usta senn aracta 90 bg lık olur rahat rahat gıdersın yanı:)
Astra CDTİ lar zaten 90hp değil mi??

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrikanın verdiği veri aracın güvenli bi şekilde yapabileceği son hız olarak diye biliyorum.ben çok rahat 180 gördüm lastiklerime güvenemedim bu yüzden zorlamadım ama daha üstünüde gören arkadaşlar var.

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 200 gördüm ve yakıt olarakta bostancı lüleburgaz arası 200 km civarı 1saat 15 dk da geldim süratim 170 pek nadir düşmüştür sürekli bastım ve 34 tl yaktı yani km ye 0,17 kr yapıyor. basmamın sebebi arkadaşımın alfa 147 si ile birlikte dönmemizdi. kafa kafaya geldik gerçi bastımı basıyoo o 230 görmüş ve yaktığı yakıt 200 km mesafede 65 falandı galiba :):) 65 nereeee 34 nereeee???

Türko1453

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araçların teknik talimatlarında yazan son hızları otomobilin tam dolu ağırlığı ile yapabileceği ortalama hızdır.Araçtan araca farklılık gösterir,kullandıgınız yakıt hava filtresi ,aracınızın motoruna nasıl davrandığınız bunu değiştirebilir.Tam yüklü agırlık benzin deposunun dolu tüm avadanlıkları ve yolcularla birlikte olan ağırlığıdır.Araç sadece sürücüsüyle ve az benzinle yüksüz vaziyette daha kısa sürede ve daha fazla km. hıza ulaşabilir.

cebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 hafta kadar önce bende siparişimi verdim ve servisten bilgi alırken bu maksimum hız konusu dikkatimi çekti çok hızı seven biri olmama rağmen yinede az buldum 172 kmyi fakat bu değerin rahatlıkla üzerine çıkıcağını sorun olmayacağını söylediler şimdi sabırsızlıkla arabayı bekliyorum.saygılar.